Aldona ♡ @AldonaJaku
Aldona ♡ @AldonaJaku
I adore ALL-LLAH, I love Muhammed as, I love my family, I love Albania&Kosovo♥ Don't ask here ↪ or there ↗ or there ↙ or there → or there ↲ but right here ↓ instagram: aldona_jak3u
Munohen me m'rrzu; rrzohen tu u munu:3
RSS answers
Me qfar dhurate ki qef me fillu 2015ten ^__^ ?  Sadik Hoti
Qef kam amg cls 6.3 tbardh me xhama tzinj :(
labas :) gal reikia like arba klausimu? rasik mums :* duosim tau maza darbeli ar gausi klausimu ir like :)  alinass 2001
..
Qfar feje je Aldona
Muslimane
O dritaa ❤️❤️❤️  Tea ✌️
Ta aj zemren
1 person likes this
heej t kujtohem unn ^_^  Edoo
Hey there:p
1 person likes this
Aldona♥  Ilma❤❤
Ilmaa❤️
2 people like this
❤️❤️  imran hoxha
❤️❤️:)
1 person likes this
Where would you like to spend your holiday?
Has.
2 people like this
Do tfol ne insta direct neser ;)
Oke:)
1 person likes this
Vl ca e do
Thjesht ta di m
1 person likes this
Ehh ashtu ndoshta se max ca here tkam pas fol ne fb...tashi me insta te kam pa se u bo kohe pa fol me ty
Ti je kush?
1 person likes this
Me duket sikur je shtru pak se ke qene cik vajze e keqe ne ate kohe
Tf thats not true :( pak e levizshme
1 person likes this
o tironse :P
Gtfo
Sa vjec u bone ti se kur kemi fol bashke ke qene rreth 13 vjec
Hahahah 15
kalo ndirect :)  faby alsela
Oke:D
o e miiir :3 <3  faby alsela
O i mir:)
Prit o nona se nk kisha heq anonimin Sa e shemtut je prap :p  Darjel D✔️
Vet ke then qe i i shan ata qe i so kshuqe dhe ti si mut je :p ❤️
1 person likes this
gal like ar klausimu reik? :)  klausimukai ir like jums :)
..
Sa e shemtut je :p
Rrofsh dhe un tdu shum;,P
Aldonaaaaaaaaaaaaa <333333333  Arboniiii
Hey theeeere❤️
Shkronja e par e dashuris :$
F(mami)
ka fillu big brother you know ??
krejt palidhje :p ma shpifi
Allahu esht me ty
Thanks
hey man :P  Edoo
hej :p
O ALdon ku je miiiiiii (briana nqs m mba mend)
Jah:p