Reiziger Çuka @Reiziger19Coldplay
Reiziger Çuka @Reiziger19Coldplay
Durres Albania
Russian Gangsters
KNOW MY GAME.....PLAY NO GAMES,CAUSE...
Ain't nobody playin with ME.▲
https://soundcloud.com/reiziger-bandana
Make a gift
Tell me..... ▲
RSS Report answers
What's one thing everyone should do in their lifetime?
Ride :)
7 people like this
Sa dite e bukur sot :**
Shum ..
1 person likes this
Whatever
Ye whatever tha fuck ever man
Who the fuck are you ?
Ilv this questin..m' tha zig-zag man who the f're yu ..?
Ca motorri esh ai qe ke ti ?
Dukati monster 1100 California edition
2 people like this
Esht cik i cuditshem :P
I cuditshem ky esht perkufizimi im kshuqe nuk ka problem...ty nuk t'pelqen apo ca ..?
Cne qe te thrrasin harris ty ?
Histori e gjat ..!
5 people like this
Eshte shume goce e mir e kam ne lagje e kam pare me ate motorrin tend dhe te pyeta :)
I ka fiksim motorrat :)
5 people like this
Sa vjec esht ana ?
Aq sa un ..!
5 people like this
Sa shkon ti me anen ;D
Jemi shum tipa t'njejt :)
5 people like this
Ke nje sjellje qe me pelqen shume kjo esht ajo qe shoh une tek ty :)
Kjo esht gje tjeter ..!
5 people like this
Ti je shume perfekt :)
Un ? Je shm gabim jam njeriu me inperfekt q'mund t'njohesh ndonjher ta garantoj ..nuk e di se ku e sheh perfektin tek un ..!
5 people like this
Jan shum tmira shoku
Rrofsh !
E po si iben ato bitet ti m ?
Ato behen n'studio....
What does your last text message say?
Na bej 1 pic 4 djathrat ........Kishin ngatrru numer :P
6 people like this
Ti komplet si grumpy cat ntwitter : I don't follow back :P
Heh grumpy cat...:P
1 person likes this
O sa te mir qe te kam un ty shm faleminderit per projektin :)
Kot ti tashi ..!
3 people like this
Sa i papare qe je ti <3
Nga drreqin me pe o.0..?
2 people like this
Te kan vjedh mercedesin :P
Ca thu........po kush ka b* me i vjedh benzin gerit ..!
Une dua te t puth si i behet :P
Ku di un hajde ca te t'them....mqs e paske vendos !
Pse te thrasin tom boy ty ?
Ashtu m'thrrasin ku di un...pse nuk t'plq ...?
1 person likes this
Buling Geri ;)
Ye neser :) 5;19
2 people like this
Pse e ke kte numrin 19 gjithandej ti ?
Histori e gjat ..!
2 people like this
All black :)
Dhe dark blue lv it :)
4 people like this
Co i foto  Juxhin
Co i foto
1 person likes this