@AdrianFelek229

Boomer

Dla kogo bycie kulturalnym w odbiorze może być złe? 😶

Piszę na to drugi już raz, bo zapomniałem słowa, więc zapotrzebowałem się po przez internet czytając artykuł i wszystko co napisałem "poszło w pizdu... Cały plan w pizdu poszedł" 😂 więc napiszę to na przykładzie psycholog chce pomóc ciężkiej młodzieży przy burzy hormonalnej czy ambiwalencji uczuć. Opierają się lekceważą zdanie, mają za złe rodzicom to że przyprowadzili tą dziecko w to miejsce. Psycholog kulturalnie i z dobrym nastawieniem chce nam pomóc, ale znając kilkanaście przypadków, czasami odpychamy tę osobę, a on próbuje odnieść się do nas jak do przyjaciela. Kolejnym przypadkiem może być sytuacja gdzie jest tzw. Friendzoneeee 🧐😂 osoba odepchnieta zazwyczaj nie chce mówić o swoich uczuciach, zamyka się w sobie i odpycha swoich rówieśników (tak, nie znam za dużo synonimów 😂) trudno jest dojść do takiej osoby, która była zauroczona tamtą osobą. (tak zbaczam z tematu 😂) znaczy napisałem parę zdań i teraz się zastanawiam czy dobrze to skonstruowałem 🤔🧐 i czy dobrze napisałem, bo ogólnie maaam za dużo myśli a za mało czasu 🤯

Znam ten stan.. morze słów.. chciałoby się wylac a sił i czasu nie ma

Kocham ten stan, kiedy mam 5 gram, a gdy.... A dobra czyli nie to 😂 czas jest tylko liczbą, więcccc licz na kogoś a czas będzie płynął o wiele krócej 🙊 najlepiej jest podzielić czas na dwie osoby, gdzie jedna będzie dla drugiej osoby 😻 albo zaspokoić się winem, do miar rozsądku 🤓 najlepiej osobę jak lustrzanego odbicia 🤯 później tylko czekać na rozciągliwość sytuacji, albo poznawać świat na nowo jak w bajce "zaplątani" 🧡
Znam ten stan morze słów chciałoby się wylac a sił i czasu nie ma

Powiedzmy że zrozumiałam. 😏😏

Każdy nastolatek jest odmienną istotą z własnym temperamentem, wartościami, oczekiwaniami i ambicjami. Wieeec jeżeli będziemy poznawać nowych ludzi, dzięki czemu zapotrzebuje się nasza wiedza intelektualna. Być może znajdzie się "w mym przypadku musi to być jakaś osoba niezrównoważona 🔥🤗 ktoś chętny? :D

Language: English