Masz bardzo ładny kolor włosów i nie wydają się być zniszczone c: Długo zajęło ci uzyskanie takiego efektu?

Mam z natury bardzo mocne grube wlosy, trudno je rozjaśnić do oczekiwanego efektu, dlatego były wielokrotnie poddawane zabiegom rosjasniajacym. Z czasem zaczęły mi sie łamać na długości A moja gęstość zmalała, dlatego ostrzegam że lepiej się w to nie bawic. Z uwagi na moja dawna sytuacje chcialam sciac wlosy oraz również z powodu własnej wygody i zdrowia. Zaczelam się interesować tematem wlosingowym przez co stalo sie to moim hobby od listopada czy nawet października, a ja sama pozyskałam wiele informacji na temat pielęgnacji wlosow, dzis nie robie tylu błędów co kiedys moge na ten temat napisac w innych pytaniach. Uzyskanie takiego efektu owszem zajęło mi długo, bo z włosami nie robilam nic wciąż pogarszając ich stan i nie będąc świadomą jaka robie sobie krzywdę, przede mna dlugi czas zanim obetne rozjasnione kudly i wyhoduje swoje nowe ale one rosną jak szalone !

Chętnie poczytam coś na temat włosów ciekawego od ciebie

Nieraz dziewczyny pytają mnie, jakiej uzywam odżywki do włosów. Jakbym miała w zanadrzu jakas odzywke cud co podziała mega na wlosy i sprawi że będą sypkie miękkie i lśniące. Troszke irytuje mnie nadal ta nieświadomość, że każdy jest inny, ma inny włos i jego potrzeby mogą być zupełnie inne niż moje. Dlatego mowiac kup to i to moglabym zrobic krzywde drugiej osobie. Każdy ma inna porowatosc, wlosy moga miec inne potrzeby. Porowatosc włosa to jego wygląd, czyli odpowiednie rozchylenie lusek wlosa. każda porowatosc (A jest ich 3) charakteryzuje się zupełnie czym innym. Dlatego w inny sposób trzeba się nimi zajmować. Z kolei każde wlosy potrzebują równowagi PEH by być zdrowe i ladne. Każde wlosy w innym natężeniu lubia się z Proteinami, emolientami i humektantami dlatego na to też trzeba mieć uwagę. Swoje wlosy i ich potrzeby najpierw trzeba poznać, dlatego jeśli kazalabym komus kupic dany kosmetyk moglabym mu zrobić krzywdę, nawet z jego niewiedzy mógłby nałożyć za dużo czegos I wlosy byłyby przenawilzone przeemolientowane lub przeproteinowane