Doamne urata esti. Zici ca esti satanista o sa se sperie si copilul ala de tine.

1. Ma doare in tocul pantofului de parerea ta😂😂2. Ca da fi satanist trebuie sa crezi in diavol, deci nu😂sunt ateu😂ne auzim cand ti se mai trezesc cativa neuroni👋

Pai la cum te-ai tuns zici ca esti daia drogata

E grav😂😂😂ne auzim luna viitoare, o sa fie si mai scurt😂😂😂

Pai daca nu esti sanatoasa...

Multumesc😂😂😂daca vrei te tund si pe tine😂😂😂stai calm/a, sunt calificata😂😂😂👋

In prostie? Da se vede...esti un exeplu minunat pentru copilul tau...cu asa mama vai si amar

Ne auzim cand o sa ai curaj sa dai si fara anonim😂

Nu vreau sa iti dau

Iti e rusine cu moaca ta sau ce?😂👋

Pur si simplu nu vreau. Cum ai ras tu de mine asa o sa fac si eu acum misto de tine

Nu imi amintesc sa fi ras eu de cineva, mai ales daca nu cunosc😂dar hai, fie ca tine👋👋

Ba da ai ras si de foarte multe ori chiar, nu doar odata.

Daca iar esti tipa cu ,,am 26 de ani si parintii nu ma lasa cu iubitul meu" , ala nu a fost luat la misto👍

Ba da ai ras de mine. Si am sa fac si eu la fel

Deci aia esti😂draguta, eu ti.am zis adevarul in fata, avand in vedere ca ai o varsta, plm, esti si mai mare decat mine, ar trebuii sa sti diferenta dintre ,,a rade de o persoana" si ,,a spune adevarul verde in fata", ti.am spus ce ai putea face sa iesi din situatia aia, daca tu ai luat.o ca pe o insulta, e fix problema ta si imi dau seama acum, de ce ai tai te controleaza in halul asta

Nu mi-ai spus deloc ce sa fac...ai evitat mereu sa imi raspunzi ceva concret

Puiule, daca prin asta spui ca am evitat sa iti dau in raspuns concret este strict perceptia ta, ti.am mai spus si o repet ultima oara, esti majora si ai dreptul sa iti iei singura decizile, restul sunt doar scuze, daca pana acum nu te.ai mutat cu prietenul tau inseamna ca nu esti sigura ca vrei sa o faci, nu ma repet de 100 de ori.

Dar tu nu pricepi ca parintii mei nu inteleg asta.

Mai femeie, ai mei nu au vrut sa ma lase sa muncesc pe timpul verii sa imi castig singura banii(si eram minora) crezi ca am tinut cont? Nu, am lucrat la negru, crezi ca au fost de acord sa ma mut cu barbatamiu? Nici atat, ghici ce, tot am facut.o, daca iti doresti ceva o faci, nu stai sa ti cont de ce zice mami si tati, ca nu traiesc ei pentru tine, daca tu stai cu ,,nu sunt de acord" inseamna ca nu vrei sa faci pasul asta. Nu esti destul de matura la anii tai sa intelegi unele chestii, ce spui tu sunt simple scuze. Cu asta am incheiat orice subiect.

Si ce ai facut cand nu au fost de acord sa te muti? Cum ai plecat?

Mi.am facut bagajul si am plecat. Ce e asa greu? 🙄😑

Si nu te-au sunat sa jeleasca la telefon? Nu ti-au zis ca sunt in spital din cauza ta?

Daca te.ai mutat nu inseamna ca nu ii poti vizita😑mergeam in fiecare saptamana la ei, au acceptat si ne ajutam intre noi, cum o facem si acum

Inteleg ce zici dar daca depinzi financiar de ei si mai sunt si posesivi, manipulatori? Si eu as vrea sa lucrez dar daca e sa pleci, iti trebuie bani. La apartament trebuie sa platesti facturile, intretinerea, etc. Eu recunosc ca am si o problema de sanatate dar nu are nucio fizicul cu psihicul....

Daca vrei ceva atunci muncesti, te angajezi ca vanzatoare macar eu cand am inceput sa lucrez aveam salariul de 1000 lei pe luna si munceam de imi sareau capacele, am avut perioade in care nu aveam nici bani de paine, dar am muncit sa ajungem unde suntem acum. Merg pe principiul ca nu exista ,,nu pot", exista ,,nu vreau"

Eu sunt fata. Eu ti-am scris pana acum, nu stiu cine este obsedatul care se baga asa in discutie.

M.ati obosit complet-_- v.am dat destule sfaturi, de muncit in locul vostru nu o fac, unii sunteti mult prea comozi🙄

Am cautat de mi s-a luat. Am fost pus pe drumuri de n sefi. Si auzeam apoi aceleasi cacaturi la job-urile de interviu:”Se pare ca nu ai experienta. Aici se cere minim doi ani experienta. Va mai cautam noi.” Din cauza unei hartii medicale nu pot lucra...

Incepe de jos.

Doamneee ❤❤❤ maaa topescccc ❤❤🤗🤗🤗🤗

Te pupam🥰🤗😘