Ask @ArmelaKamberi335:

Çuni q ke dasht ? 😜

Njëri 😜

View more

ncuq sjam e interesuar thjesht o i fjal qe quhet kuriozitet kaq

pyte pra qe tshuash kuriozitetin :P

View more

ai JURgeni si shum yll ka t dashur ai :p

jurgeni yll esht po pyte vet nqs eshte taken apo single meqe je e interesuar :P

View more

Ariana ❤️❤️ tdu shummm ps: mka marr malliii

hahahahahah o NICKY imee tii <3 <3 <3

View more

Pelq nai cun xp ??

Pelq sh cuna xp

View more

X ke do tmarr malli me sh n7 mars

Me ato qe kam pas mhb xp

View more

tashi do e thuash ate mendim apo no?

pak rendesi ka

x ty po x mua ka

View more

kam qef ta shof ktu jo inbox

thuj emrin iher ti qe interesohesh kaq sh

View more

e di ai po un se di

po pyte ninbx ta them ;PPpp

View more

ku t humb un eshkreta n burg km qen (shkoll) po tii??/ <3

ja si ti dhe un sbojm nai diferenc :P<3

View more

ca mendimi ke per fabio laskun

e di vet ai ca menimi kam x te

View more

Shoku m i mir qe ke

jurggeni

View more

o e mirr shpirt

rroffsh <3

View more

ku mendon se do shkosh ne vit te par

nsami :P

View more

Did you ever fall asleep in school?

sa tdush :P

View more

kur thot dhe ftyra jote pertoj :/

shnet

View more

mthuj nji nga ato plot :p

pertoj :P

View more

cuni m simpatik

ka plot :P

View more

Sa tmir e ke at shoqen nela shehaj :))

pytje esht ?

View more

Goca ma e mir ke 9b

nela artjola anxhela

View more

Next