Ja sam 90% sigurna da se jedan lik zaljubio u mene on je mladji od mn 2 godine inace a on po meni ima samo prelepe oci i nista drugoa li stalno mislim na njega sad nzm dal se on mn svidja ili sta i kako da budem bas 100% sigurna da mu se svidjam? Help mi molim te nzm ni sta osecam prema njemu💔😡

Pa ako ti o njemu stalno razmisljas znaci da se I on tebi svidja.Ako te stalno gleda,ili je vise puta blizu tebe,ako ti daje komplimente,ili ako se nasmije kada prodjes pored njega..Mozes zamoliti I svoju frendicu neku da ga malo ispita,mozda joj I kaze da mu se ti svidjas...

View more

On mene gleda jako posebno i uvek me gleda prosto a pre neki dan ja sam isla sa dtugaricama i njegob drug je rekao kao ko ti to dolazi i on se krenuo drati na njega i ono mene gleda i ja posle sela na klupu on lrenuo i video mene i pomerio se a drugovi mu se smeju i jednom udario u mene namerno itd.

Siguran sam da se ti njemu svidjas..

i sta ja sad da radim mislim da ne radim nista ili ne znam ni ja sta hocu ustvari hahah

Pa gledaj ako zeliš da budeš sa njime pozovi ga na pice ili u setnju,daj mu do znanja da ti se svidja...I mislim da kad on shvati da mu se svidjas pitacete za vezu..