@Derpijka19232

¥ ぬInfinity ∞.

Ty mnie nigdy nie przestaniesz zadziwiać? Uczysz się języka hiszpańskiego? Bardziej podoba się Tobie kultura hiszpańska, czy meksykańska? Meksykanie to ciekawy naród, oni na ulicach tańczą: https://youtu.be/qLHP8hl7GfM Potrafiłabyś odnaleźć się w takiej sytuacji?

KubaGR571’s Profile PhotoKubaGR571
Tak, od prawie 4 lat uczę się hiszpańskiego w szkole, stąd chociaż daleko mi do płynności w tym języku, obserwuje kilka hiszpańskich kont na asku i staram się zrozumieć z nich każdą odpowiedź :) Bardziej pociąga mnie kultura hiszpańska niż generalnie latynoska, bo jest bliższa i mogłam jej doświadczyć będąc dwukrotnie w tym pięknym kraju 💕 Aczkolwiek jest kilka tradycji Ameryki łacińskiej, które bardzo mi się podobają, między innymi meksykańskie Święto Zmarłych. W Polsce jest to raczej smutny dzień, który spędzamy po prostu na odwiedzaniu kilku cmentarzy. Meksykanie zaś, zgromadzeni całą rodziną przy największym grobowcu, urządzają przy nim imprezę, przynoszą mnóstwo jedzenia i bawią się do białego rana, wierząc, że na tę jedną noc w roku zmarli przychodzą znów na ziemię. Ten zwyczaj wydaje mi się być o wiele bardziej optymistyczną wersją niż polskie celebrowanie.
Ty mnie nigdy nie przestaniesz zadziwiać Uczysz się języka hiszpańskiego

Language: English