Ask @EldaBaruti:

Por ka femra edhe ate shum qe meahkujt i duan ne saje te pasurise jo karakterin e tyre

Sikur dhe meshkujt mos te na canin koken me foto neper makina luksi te miqve te tyre, mos te hapeshin neper rrjete sociale me 10 mije leksha te renditur ne tavoline, sikur sikur sikurrrr kaq shume gjera te ishin ndryshe bota do ishte perfekte dhe do ishte e merzitshme. :)

View more

Ne meshkujt ne disa raste i vlersojm ne shikim te pare por nese martohemi me ate vajze qe ka trup te mire dhe terheqes pastaj jetojm me karakterin edhe shpirtin e saj pamja trupore eshte e momentit kenaqesia e momentit

Po kete e kam lexuar ne internet dhe une.
Bravo qenke ndjekes i faqeve me shorehje dhe budalliqe✌

View more

Next