Ask @ErAldo700:

E dashura ime ka ditelindjen pasneser por nuk di se car ti boj dhurat mund te me ndihmosh ..dua qe ti boj dhe dicka romantike..kemi qen te prishur dhe dua t pajtohemi x ditelindjen e saj ..je i modh nese m nimo

haahahhahaha sa e madhe , mundohu ti dhurosh nje buqet me trendafila , bashke me nje dhurat qe ti ke ndermend ta bosh gjithmon ns ia di shijet ish-it , sa me thjesht aq m bukur eshte sipas mendimit tim , tsh ti e di si vepro ☺☺

View more

Next