@IhaveAdviceForAll

con αmor, sevgi ile, Hαnα ❣

?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????lysm???????????????????????????????????????????

LOVE YOU MOOOORE!!! ❤❤
FINALLY sam odgovorila na sva pitanja hahaha, ponosna sam na sebe iskreno ovo je veliki uspjeh s obzirom da uvijek kasnim s odgovorima. ? Tako da, to je to od mene zasad s obzirom da više nemam pitanja hahaha. OMG U TOKU PISANJA OVOG ODGOVORA UPRAVO SE DOGODIO ZEMLJOTRES NMG EVO ME U DVORIŠTU. ???

Vjerujeeeeem ti takav je bio i kod mene u zg ( 5.5 cini mi se). A ja sam u zgradi bila i spavala, onako osamucena NE ZNAM DI SAM STA SAM. bitno da je sve dobro??

I kod nas ovdje u Mostaru su baš česti u zadnje vrijeme, sjećam se ove godine još prije Zagreba (čini mi se) da smo svi bili evakuisani iz škole uff, a druga smjena nije ni imala nastavu... To je bila strahota, svi trče iz škole, 400 učenika na igralištu, sve nam stvari ostale u učionicama... uzašno iskustvo. A na školi se razbio jedan prozor i neki hodnici počeli pucati... ?

Isto se i u sarajevu desilo prije korone...Znaci mi u skoli, samo cekamo kad ce oglas neki da izadjemo iz skole, a tu noc prethodnu i jutro samo drmali zemljotresi. Strahota !!!

Znači katastrofa, ništa me ne prepada kao zemljotres iskreno. Hajde ono munja/grmljavine, nije prijatno naravno, ali nekako se sakriješ i ne vidiš hahah, ovdje spasa nema. ? Kod nas nije bio oglas nego neka sjednica i nismo imali čas, jao kad su odjednom počeli trčati profesori iz zbornice... Pa išli u svaku učionicu da provjere da neko nije ostao. Uff, jezivo. Inače, SARAJEVO GRADE MOJ!! ?❤

oh ja sam ti to "pitanje" postavila haha, also na nasoj strani se osjetio doslovno samo na sekund, moji nisu ni primijetili ja jesam jer sam preosjetljiva inace na sve zivo, idk it wasn't that horrible kod bijelog brijega

OdbacenaORGpage’s Profile PhotoNo time to experiment on me
Veoma interesantno pitanje HAHAHAHAHAHAHAHA... ?
Kod mene je drmalo i to žestoko bgm, sve je dobro prošlo hvala Bogu. ?

Language: English