@InMyMind97

Michał :D

Aktualnie gram w Wiedźmina 3 i w Blade & Soul :D W końcu zostały mi tylko dwie gry, bo zawsze mam minimum 5 i nie wiem w co grać ;p

magicznesny’s Profile Photo••¤(`×[¤ Dusia ¤]×´)¤••
Powiem ci tak - Metin2 jako serwer globalny się skończył ludzię grają ale tylko dlatego że tam kase wpakowali w item shop i szkoda im tych pieniędzy. Teraz się gra tylko na serwerach prywatnych,które stoją krócej niż globalny , bo od 1miesiąca do 3 lat ale oferują łatwiejszą grę,mniejszy nacisk na item shop,tańszy item shop . Lepsza rozgrywkę,więcej nowości, nowe dungeony czyli grupowe jakby wyzwania ,gdzie zabijasz potwory jakieś kamienie metin i bossy. Więc większość ludzi się przeniosła z globala na privy a nie którzy wgl w globala nie grają . Global się skończył w 2011 gdy prawa do gry całkowicie wykupił webzen.

To muszę jeszcze to dobrze przemyśleć, na szczęście mam jeszcze inne gry na oku :D Właśnie najbardziej mnie boli to, że teraz bez kasy trudno coś w grze osiągnąć :/

magicznesny’s Profile Photo••¤(`×[¤ Dusia ¤]×´)¤••
Jak coś odezwij się dam ci fajny serwer który bym polecił i pogramy razem :D Pomogę :D na privach nie trzeba pakowac w isa . Tam to tylko dodatek ułatwiający i tak jest spoko rozgrywka

Language: English