Pasi deshironi qe ta ndrroj pak mos te bej Pyetje per dashuri ekam vendosur nje per Sport: Kush mendonise do te fitoj te shtunen Real Madrid apo Barcelona ?

Pyetje ~
Une me Realin jam,ata perkrah.Madrilen me zemer,madrilen me mall ahhaahhaha xp...po tani t shohim se dhe keta blaugranet nk permbahen frr..jane t papermbajtshemm..nk i dihett..gjithsesii Hasta Final,Vamos Real...:))) Perpara cunaa!! Perparaaaaaaaaaa aahahaha xp :D

The answer hasn’t got any rewards yet.