Pyetjet per sot jan keto : 1.Si do te reagoni nese do ta shini personin e zemres duke u puthur me shokin/shoqen tuaj te ngusht ? 2.A do ta falni dradhtin nese personi i zemres ju premton se nuk do ta bej me ? 3.Cili esht vendi me i mir qe do te kishit deshir ti kaloni pushimet me personin e zemres ?

Pyetje ~
1)S'kam shoke te ngushte dhe s'kam pse te kem.
2)Se besoj.Une jam per jo definitive.(P.S Sic thote nje shoqja ime e ask-ut ;) ! E njojtur le te themi! )
3)Se di ka plot vende piktoreske per mendimin tim po leke te kesh se kalohet bukur se vendet nuk mbarojne mendoj.
Hzjdjdbks@kristinakoleci
Armelaa@AriMela350
Brikena ♥@EnaShala
@onodfn@onodfn
emi@emilila21