#Psikoanalize :p xpppp.....!!!!!

DeutschlandLover
Cfare duan femrat?! :p xppppp......!!!!!!!!!!!
Cuna te bukur?! :p xppppp.....Ndodh sepse hormoni te shkaterron :p xp.
Meshkuj me leke?! :pppp xppp.......!!!!!!!! Popo,pse te vuaj ajo kur halli i vetem i femres eshte te jete hau-iu?! :pppp xppppppp.......!!!!!!!!!!!
Mire deri ketuuuuuuuu.....xpppp......
Cuna gangsta?! xp......Po edhe kjo sepse tregon agresivitet dhe shfaqje fantazish ne shtrat ndoshta....xppppp...............
Po te kundertat e ketyre?! :p xppppp......!!!!!!!! S'behet fjale qe jo dhe thone pse lindin super gjenetika ;) xppppp....!!!!!!!
Jam i mendimit se e vetmja qe shkaterron ato eshte fantaziaaaaa......Nese nuk e shfaq,hapu nga loja! ;) :ppp xppppp......!!!!!!!!

The answer hasn’t got any rewards yet.