Ask @Kleeei:

Pyetjet per sot jan keto : 1.Si do te reagoni nese do ta shini personin e zemres duke u puthur me shokin/shoqen tuaj te ngusht ? 2.A do ta falni dradhtin nese personi i zemres ju premton se nuk do ta bej me ? 3.Cili esht vendi me i mir qe do te kishit deshir ti kaloni pushimet me personin e zemres ?

Pyetje ~
1)S'kam shoke te ngushte dhe s'kam pse te kem.
2)Se besoj.Une jam per jo definitive.(P.S Sic thote nje shoqja ime e ask-ut ;) ! E njojtur le te themi! )
3)Se di ka plot vende piktoreske per mendimin tim po leke te kesh se kalohet bukur se vendet nuk mbarojne mendoj.

View more

#Psikoanalize :p xpppp.....!!!!!

DeutschlandLover
Cfare duan femrat?! :p xppppp......!!!!!!!!!!!
Cuna te bukur?! :p xppppp.....Ndodh sepse hormoni te shkaterron :p xp.
Meshkuj me leke?! :pppp xppp.......!!!!!!!! Popo,pse te vuaj ajo kur halli i vetem i femres eshte te jete hau-iu?! :pppp xppppppp.......!!!!!!!!!!!
Mire deri ketuuuuuuuu.....xpppp......
Cuna gangsta?! xp......Po edhe kjo sepse tregon agresivitet dhe shfaqje fantazish ne shtrat ndoshta....xppppp...............
Po te kundertat e ketyre?! :p xppppp......!!!!!!!! S'behet fjale qe jo dhe thone pse lindin super gjenetika ;) xppppp....!!!!!!!
Jam i mendimit se e vetmja qe shkaterron ato eshte fantaziaaaaa......Nese nuk e shfaq,hapu nga loja! ;) :ppp xppppp......!!!!!!!!

View more

Pasi deshironi qe ta ndrroj pak mos te bej Pyetje per dashuri ekam vendosur nje per Sport: Kush mendonise do te fitoj te shtunen Real Madrid apo Barcelona ?

Pyetje ~
Une me Realin jam,ata perkrah.Madrilen me zemer,madrilen me mall ahhaahhaha xp...po tani t shohim se dhe keta blaugranet nk permbahen frr..jane t papermbajtshemm..nk i dihett..gjithsesii Hasta Final,Vamos Real...:))) Perpara cunaa!! Perparaaaaaaaaaa aahahaha xp :D

View more

Next