@KoreanKpopAskfm

Luna Black Witch

Kodėl nedrasi ir keista? :)

robertoroberto6’s Profile PhotoRoberto Ultra
Nedrąsi, nes būdavau namisėda, su niekuo nebendraudavau.. o dabar tiesiog sunku bendraut realiai su žmonem 😂 amm.. o keista tiesiog turėtum real pamatyt, kad suprastum 😀
Liked by: Džonis

Apie karantina, tai čia nei kalbos nėra, turėjau omenį be karantino😄 Kur paskutinį kartą keliavai? 😄

robertoroberto6’s Profile PhotoRoberto Ultra
Nu realiai paskutini kart siaip nauju draugu susiradus tai lauke buvau, realiai isvis juokinga nes nei vienos panos drauges be kambariokiu 😂 ir jos tokios gal jau uzteks tau tu vaikinu? 😂😂😂😂
Liked by: Džonis

Su merginom nelabai sutari gal? 😄 O jei kambariokės taip sako, gal pavydi Tau? Ir ką studijuoji? 😄

robertoroberto6’s Profile PhotoRoberto Ultra
Vizažą, bet jau pradeda baisiai nervint ir noriu stabdyt mokslus, nes nu ne nuotoliniu būdu visa tai mokytis.. ta prasme net jei ir baigsiu nuotoliniu, negalėsiu jokio darbo su tuo sieti, nes nemokėsiu normaliai xD
Liked by: Džonis

O kiek laiko mokytis dar? Aišku išmoksti tokius dalykus labiau tik praktikoje, ką dėsto vien sausa teorija tik žinių bagažas su kuriuo vien nepadirbsi.

robertoroberto6’s Profile PhotoRoberto Ultra
Nu šiaip tik metus nes profkė, planavau perlaikyt matkę ir kitais metais kažką rimčiau mokytis bet nemanau kad paeis kai tyngiu mokytis😂 o mokykloje ir praktikos ir teorijos normaliai buvo, dabar praktika ant saves daryt ar seimos nariu kurie nepasiraso tam, ir dar pirktis savo priemones kurios belenkiek kainuoja nes butinai turi but kokybiskos labai 😂 tarkim seseliai kurie kainavo beveik 200€ 😀
Liked by: Džonis

O kodėl tingi mokintis? :) Sutinku su nuotoliniu tokius dalykus mokintis - lygu nuliui. Turėtų tokiems dalykams sugalvoti geresnes sistemos priemones. O pirkti tokias priemones tik del pabandymo...

robertoroberto6’s Profile PhotoRoberto Ultra
Tingiu mokytis matematika, kad galeciau perlaikyt egza.. nes amm.. man vien ta zodi isgirdus ar pamacius galva uzeina skaudet 😂😍

Bet norint dėl savęs perlaikyti kartais reikia pasiaukoti ir su ta skaudančia galva kad ir kiek tos matiekos nekenti 😄 Nors aš irgi nedraugauju su ja 😅

robertoroberto6’s Profile PhotoRoberto Ultra
gaila buciau sakius gal nori pamokyt xD
Liked by: Tautvydas

Man patinka mėlyna nors labiau mėgstu žalia spalvą 😄Bet Tavo akys rudos taip? 😄 O kokia spalva Tavo mėgiamiausia? 😄

robertoroberto6’s Profile PhotoRoberto Ultra
šiaip mano akys žaliai rudos, o mėgstamiausia spalva žalia 😀
Liked by: Tautvydas

Language: English