@Krawi3c

Krawi3c

Obserwuje 😏 jak minął dzień? 😇

Bardzo dobrze, wstałem dosyć wcześnie, zjadłem śniadanie, obejrzałem film z dziewczyną, później poszedłem naładować drzewo, zjadłem coś, obejrzałem ,,Jak wytresować smoka?", znowu coś zjadłem 😂 Pomogłem dla brata na dworze, obejrzałem drugą część tej bajki, wstawiłem faktury i rozliczyłem, po czym złożyłem VAT-7K, co zapewne was nie interesuje, i nie wiem, czy ktoś jeszcze czyta to co pisze, no ale, kontynuując, pojechałem z tatą do bankomatu, wypłacił pieniądze dla mnie, skoczyliśmy na Orlen, kupiłem mu fajki, pojechaliśmy do wpłatomatu, bo zdecydowałem, że jednak chce mieć pieniądze na koncie, i pojechałem do domu i teraz leżę z dziewczyną i mam zamiar coś z nią obejrzeć, wiem, sporo oglądam, kocham filmy i seriale, zawsze chciałem zostać aktorem, i dużo osób mi mówiło, że bym się nadawał, więc może kiedyś się zgłoszę do jakiegoś filmu. Dobrej nocy. 😘❤

Monetki wpadły za "Jak wytresować smoka", moja ukochana bajka,pomimo że jestem na nie zbyt stara :D Jak ma na imię Twoja wybranka serca? Serdeczne pozdrowionka dla Was obojga ^^

Dziękuję 😘 Na bajki nie jest się chyba nigdy za starym, większość dorosłych ogląda bajki od czasu do czasu. Ma na imię Wiktoria. Również pozdrawiam. Miłego dnia.😊💕

Language: English