Gus, jak mo偶esz :(,

Najlepsze w tym wszystkim jest to, 偶e Gus si臋 przekr臋ca艂 pewnie w grobie jak wysz艂a piosenka Falling Down :) Ja tam X'a bardzo lubie, lecz no Gus nie tolerowa艂 przemocy w stosunku do kobiet, a wiadomo, 偶e X nie by艂 艣wi臋ty je艣li chodzi o to

No nie by艂, ale p贸藕niej dok艂adnie przeprosi艂 i si臋 zrehabilitowa艂. X by艂 super, Peep te偶. Szkoda ludzi.

Kocham ich obydwu, lecz moim zdaniem nie powinna powsta膰 piosenka Falling Down. Skoro Gus go nie tolerowa艂, to powinni to uszanowa膰. Lisa (mama Peepa) sprzeda艂a wszystkie prawa do piosenek menad偶erowi, a X razem potem ze swoj膮 mam膮 dopilnowali aby ta piosenka wysz艂a. Uwielbiam t膮 piosenk臋, ale nie powinna wyj艣膰, to niemoralne moim zdaniem, nieuszanowanie zmar艂ego.

Racja, ale takie akcje mia艂y w przesz艂o艣ci wielokrotnie, niestety, miejsce. Niekt贸rzy usilnie pr贸buj膮 si臋 na zmar艂ej osobie wybi膰.

To nie by艂a kwestia wybicia si臋, to by艂a kwestia pieni臋dzy, a szczeg贸lnie po tym, jak X zosta艂 zamordowany. Dw贸ch zmar艂ych raper贸w wyda艂o piosenk臋, czysty chwyt marketingowy

No o to te偶 mi chodzi艂o. Jestem zbyt leniwa na dok艂adny opis, wybacz. XD

luzik XDD Te偶 tak cz臋sto mam XD