"Made in China" - добре чи погано?

kino.
Єдине, що можу сказати, - є різний Китай)
Для розвинутих країн - там роблять нормально і згідно їхніх стандартів, а на ринок країн третього світу - як вийде.

View more

Ти не права! Китайський ринок одинаковий для всіх країн.Вони випускають одинаковий товар для всіх країн є оригінальним товар є копії(так як вони люблять називати)Копії так само продаються по цілому світі.Країни в яких покупці можуть собі дозволити в більшій мірі оригінал,замовляють оригінал.

Це вже інша сторона медалі. Я з тобою погоджуюся, що є і оригінали, і копії. Але я трохи про інше.
Навіть в одній партії товару товар може бути різним (брак ніхто не відміняв), то що вже казати про різних виробників.
Знаю цю інформацію з власного досвіду, а також з предметів, які вивчала на різних етапах свого навчання.
Наприклад, є пральний порошок Х. Під цією маркою його знають в різних країнах. Але, припустимо, в країні М є закон, який забороняє використання одного зі складників нібито через його токсичність (захист довкілля і т.д.). Тому є випадки, що в країну М пральний порошок, який буде постачатися, може мати видозмінений склад, або інша вага упаковки (та, яка актуальна і сприймається споживачами у країні М). Але марка порошку, його назва може бути ідентична + якість самих матеріалів на виготовлення може бути різною ( і не тільки через закони).
Тут замішаний не тільки Китай, як країна з дешевою робочою силою, але і інші фактори, які так чи інакше впливають на якість продукції країни-виробника.

Я повністю погоджуюсь з тобою окрім браку,брак є у любій фірмі,навіть у таких гігантів як Apple і Samsung.

А я не казала, що його в якійсь компанії немає.