@MatyasLorenz

BlackFlamia

Na co myslíš?

unicornjenejlepsi’s Profile Photomedvěd
Pořád na to samé. Dokola, dokola, dokola... Třeští se mi hlava na tisíc kousků. Jsou tři hodiny ráno a já se po dvou hodinách ležení a koukání do stropu rozhodnu podívat na naše společný fotky. Je tak strašně roztomilá... všechny vzpomínky se do mě nahrnou strašnou rychlostí. Vzpomenu si na tolik detailů, věcí, které jsem dříve přehlédl. Věci, kvůli kterým se se mnou nejspíše rozešla.
Myslím i na to, co bude dál. Právě mi skončil další záchvat, ve kterém jsem nekontrolovatelně brečel, třásl se, sténal a přál si, aby to všechno byl jenom sen. Jenom hloupý, zlý, příšerný sen který trvá dost dlouho na to, aby byl bohužel skutečný.
Uvědomuju si, kolik chyb jsem udělal. Myslím na to, jak moc jsem svojí rodině posral život tím, že musejí mít na krku něco neschopného jako jsem já. Bože, strašně se mi klepou ruce a musím skoro každý slovo přepisovat. Tak moc jsem ublížil všem okolo a bojím se, že jim ublížím víc.
Chci jenom trochu pochopení. Chci prostě jenom někoho, kdo mě obejme a už mě nepustí. Někoho, kdo mě uklidní a řekne mi, že všechno bude dobrý. Ale já vím, že nikdo takový nebude. Že už nikdy nebude...

Ahoj, pokud ti to alespoň trochu pomůže, můžu ti s jistotou říct, že tě víc než chápu. Upřímně mě moc mrzí, že si tímhle musíš procházet... pevně ale věřím, že dříve či později se všechno zase zlepší a ty uvidíš svět, lidi v něm a především sám sebe zase z mnohem jiné, lepší stránky.❤

katerinahruskova’s Profile PhotoKačka
Heya, no... myslím, že nezlepší. Moje nenávist ke mému já ve mně zůstane navždy zakořeněná a nemyslím si, že by to něco změnilo. Pohled na svět a na lidi v něm se možná změní, ale spíše k horšímu. Je to asi tím, že jsem prostě pesimista a jsem skeptický vůči všemu.
Ale jsem s tím spokojený, zasloužím si to všechno, co jsem na ask napsal a asi si nezasloužím být šťastný. Možná jsem až moc špatný člověk na to, abych si mohl užívat.
Ale děkuji za zprávu, zvedla mi náladu ^^

Language: English