@Nadide_Hanim

кнαιяιנα.

Widzę, że jesteś wielką fanką "Przyjaciół" więc muszę zapytać bo nie mam kogo. Dlaczego Monica i Chandler zdecydowali się na surogatkę? I jak to się stało, że to Erica je urodziła?

Monica i Chandler chcieli mieć dziecko. Od roku się o nie starali, jednak bezskutecznie, więc poszli do lekarza i tam wyszło, że nie mogą mieć dzieci, bo cytuję "Monica ma nieprzyjazne środowisko, a plemniki Chandlera mają słabą motorykę" Lekarz dał im dwa wyjścia; surogatka albo adopcja. Ci zdecydowali się na adopcję i złożyli swoje papiery w agencji. Po pewnym czasie wybrała ich młoda dziewczyna w ciąży, czyli Erica, która po porodzie chciała oddać swoje dziecko. Doszło jednak do pomyłki bowiem to nie Monica i Chandler byli tym małżeństwem, które wybrała Erica, ale gdy ich poznała stwierdziła, że to właśnie im chce oddać dziecko. No, i przez całą ciąże Monica i Chandler się nią opiekowali i w przed ostatnim odcinku Erica zaczęła rodzić i wtedy też okazało się, że na świat nie przyjdzie jedno dziecko tylko bliźniaki - chłopiec i dziewczynka.
Mam nadzieję, że dobrze to wytłumaczyłam, bo już wszystkiego ze szczegółami nie pamiętam xD

Language: English