Ask @NobisWellnessCenter:

Ka qene gje nje oferte rreth Majit ose Qershorit te 2014 per Shkollen e Notit per femije qe kushtonte rreth 280? Ju lutem te me ktheni nje pergjigje!

Me vjen keq ne nuk kemi patur ndonje here kete oferte per shkollen e notit

View more

Sa kushtojne kurset e notit per te rritur?

12 leksione te cilat zhvillohen ne 1 muaj e gjysem kushtojne 78€

View more

pervec ofertave qe kane dale sot ne facebook a ka oferta tjera me orare te ndryshme

nqs do te kete do te publikohen ne faqe ;)

View more

per abonimin 4 mujor PRO pishine dhe palester si eshte orari

per momentin ky abonim eshte pa limit orari :)

View more

A do te kete oferta me te mira me orare te ndryshme per muajin Prill

hajdeni neser ne qender per ta zbuluar :)

View more

Kush jan instruktoret e notit?

instruktor noti jane shume. mund te vini ne qender qe te interesoheni se kush jane

View more

sa kushton hyrja ne pishine per nje dite?

hyrja ditore perfshin pishine dhe SPA per 4 ore dhe kushton 20€ nga e hena ne te premte dhe 25€ te shtunen dhe te dielen

View more

ola kur do kete ndonje oferte per orarin 9.00 -16.00

kete nuk mund ta them un, nqs del do te mund ta shihni direkt ne faqen e Facebook dhe Website :)

View more

hello a eshte qendra juaj 24 ore e hapur

Pershendetje! Qendra jone eshte e hapur nga e hena ne te premte nga ora 06:00-23:30 dhe te shtune dhe te diele 06:00-20:00. Ju mirepresim

View more

Elizaa nuk je e veteme, do bejme proteste para kryeministrise , per nobis weekend!!!!!!!!Duam nobis weekend!!!!!!!!!!!!!:)

Nobis weekend do te rikthehet por jo kete muaj dhe jo me te njejtin cmim. Ne momentin qe do te dali do te komunikohet nepermjet Facebook dhe Website :)

View more

Ok, faleminderit do ishte nje nder i madh ti vinit ne dieni organet perkatese per kete kerkese te shumte per rikthimin e paketes Nobis Weekend :)

Pershendetje , ne ofertat e ardhshme qe lajmeruat ne Facebook do te kete ndonje te ngjashme me Nobis Weekend..... dhe nqs jo ju lutem beni nje kerkese per ta perseritur , sepse sic po shoh nuk qenkam i vetmi qe paska nevoje per nje pakete te tille . Ju faleminderit ,Elizaa

Pershendetje, abonim per fundjave nuk ben pjese tek ofertat e marsit por do te jete nje hyrje ditore. SHpresoj qe tju pelqeje ajo. Kerkesen tuaj do e trasmetoj gjithsesi ;) Ju mirepresim

View more

Kush eshte abonimi me i pershtatshem per pishine gjate javes mbasdite?

Pershendetje, nqs do kalonit ne qender mund te flisnim bashke dhe ta gjenin tamam abonimin e duhur per ju. Gjithsesi per ti dhene pergjigje kesaj me duhen edhe disa te dhena te tjera, si psh deshironi qe mos te kete shume njerez? si edhe sa here ne jave do donit te vinit?

View more

Keni degjuar per 'Harlem Shake' ?

po kemi degjuar

View more

nqs prenoton oferten 2000 lek/personi per 8 marsin, mund te perdoresh vetem njeren nga mundesite,pra restorant, spa ose pishine, apo te treja? :)

me oferten 2000 leke/person mund te perdoren te treja :) vetem se duhet te prenotoni deri ne 7 Mars. Ju mirepresim :)

View more

a ka ndonje abonim qe perfshin finessin dhe palestren por qe nuk ka orare kufizimi si tek abonimi goodmorning + ?

Po ai eshte abonimi Nobis Open ose dhe abonimi promocional tre mujor qe perfshin fitness dhe pishine

View more

izmini desha te thoja shkurt izi

keni ngaterruar adres se ketu nuk ka njeri me ate emer

View more

po kjo oferta 2000 lek per 8 mars esht vetem per femra apo dhe per meshkuj ?

eshte vetem per femra :)

View more

pershendejtje doja te dija izi cfare turni eshte kete jave???flm

izi??

View more

kam probleme me gjuri dhe me kane rekomanduar notin Cfare ofertash keni?

Pershendetje, abonimi i cili perfshin vetem pishinen eshte ai promocionali 3 mujor qe kushton 135€ nga e hena ne te premte qe nga hapja e struktures deri ne 15:00. Kjo oferte eshte e vlefshme deri ne 31 Mars. Ju mirepresim

View more

Prsh! Nje info me duhet.Per te sjelle femijet ne pishinen tuaj te shtunave dhe te dielave(mosha 5-10 vjec),sa eshte tarifa dhe kohezgjatja.Flm

Pershendetje, femijet mund ti fusni ne shkollen e notit e cila organizohet edhe te shtunen dhe te dielen. Kohezgjatja e nje leksioni eshte 45 min, por me perpara ju duhet te sillni femijet per te bere proven e notit ne menyre qe te percaktohet niveli. Cmimi per leksion eshte 6.5€ ose 78€ per 1 nivel i cili zgjat 1 muaj e gjysem. Ju mirepresim

View more

Persh..komplimenta per qendren fantastike...jam e inter.esuar per abonim aerobi 3xjave pas ore 16.mund te me jepni ndonje oferte ju lutem?

Faleminderit :) abonimet tona perfshijne zonat fitness, pishine dhe SPA. Aerobin e perfitoni duke patur nje abonim i cili perfshin zonen fitness, dhe abonime te tilla ka plot te ndryshme ne qender. Do ju sugjeroja te kalonit ne qender ne menyre qe te zgjidhni abonimin ideal per ju :)

View more

Mund te abonohem ne nje sasi te caktuar seancash pishine te vlefshme brenda nje periudhe te caktuar?

Patjeter, qendra jone ka nje abonim i cili eshte i perbere nga hyrje te caktuara ne strukture. Mund te kaloni prane qendres qe te informoheni mbi to :)

View more

Next
  • 72
    Posts
  • 0
    Likes

About Nobis Wellness Center:

Qendra NOBIS by Hidron, sikurse edhe ne Itali eshte me shume se sa nje qender. Eshte nje bote e tere brenda 3500 m2, i krijuar posacerisht per t'ju bere te jetoni eksperienca te mireqenies totale!


Fitness, Pishine, SPa, Restorant, Parukeri, Dyqan Sportiv

Kompleksi TID, prane liqenit