@RealMadridCF_1902

Real Madrid C.F.

Nije normalno porediti Navasa i Kurtou kamo li reci da je Navas bolji od Kurtoe. Zasto Navas nije proglasen najboljim golanom prvenstva vec Kurtoa? Nije to dzabe tako. Kurtoa je statican golman, nije nestabilan kao Navas. Drago mi je sto je Kurtoa dosao

Imam argumente zbog lojih smatram da je Navas bolji od Courtoisa, nisam to tek tako rekla. Takođe, nisam rekla ni da je Thibaut loš golman, ali Navas je za nijansu bolji. Statičnost nije pozitivna karakteristika golmana, jer najgore što golman može da uradi jeste to da stoji na liniji i ne mrda se. Vrhunski golman ipak treba da prati igru, da bude brz i da posjeduje dobre reflekse. Ne kažem da Thibaut nema dobre reflekse, ali fali mu ta pokretljivost, da tako kažem jelte.
➡️ Službeno: Mateo Kovačić je otišao na jednogodišnju posudbu u Chelsea. Londonski klub na kraju iste nema pravo da otkupi ugovor Matea. Puno sreće Mateo i vidimo se uskoro. ❤
Nije normalno porediti Navasa i Kurtou kamo li reci da je Navas bolji od Kurtoe

Kad sam rekao statican mislio sam da ne pravi greske kao sto to radi Navas. Cesto puta smo bili u teskoj sicuaciji zbog njega. Priznaj da sam te nadjacao ovde i da ne znas sta da kazem pa filozofiras kao i obicno

Loše je kada nešto znate površinski, pa upletete svoje lične stavove i onda to nema nikakvog smisla dok izgovarate, a preko puta sjedi neko ko zna mnogo više čekajući da završite sa tim besmislenim izlaganjem. Dobro se informišete i onda smatrate da ste stručnjaci za neku temu, a niste. Najgore je što osoba koja zna malo više od vas to vrlo lako provali, jer se sami odate banalnim lapsusima, onda ostajete ismijani. Nisam pozvana da dijelim nikakve savjete, ali sam osjetila potrebu da ovo kažem. 🤗
➡️ Igrači Real Madrida koji su nominovani za nagradu za najboljeg golmana, odbrambenog igrača, veznog igrača i napadača (2017/18).
-GOLMAN: Keylor Navas
-ODBRANA: Sergio Ramos, Raphaël Varane, Marcelo
-VEZNJACI: Luka Modrić, Toni Kroos
-NAPAD: Cristiano Ronaldo
Od ukupno 12 nominovanih igrača, čak 7 njih je iz Real Madrida.🏆🤗
Kad sam rekao statican mislio sam da ne pravi greske kao sto to radi Navas Cesto

Ronaldo nije igrac Reala vise

Nemoj da pričaš 😨 Navela sam i njega jer je nominovan za nagradu zbog svog učinka u Realu.
Real Madrid 3-1 Milan
2' Benzema
45+1' Bale
90+1' Mayoral
(4' Higuain)
#HalaMadrid🖤
➡️ Momci su osvojili Santiago Bernabeu kup, koji se igra svake godine u čast najvećeg predsjednika Real Madrida. Čestitke! 👏🏆❤
Ronaldo nije igrac Reala vise

Language: English