To naprawdę jeden z tak niewielu cudownych asków. Każda z odpowiedzi na pytania była taka niezwykle ciekawa i zaskakująca. Mam nadzieję że odpowiedzi będzie jeszcze więcej a serduszek to chyba miliony. I kieruje tu swoje pytanie odnośnie co zyskujesz prowadzeniem tak fantastycznego aska? Pozdrawiam

sunsetloverbroken
No i czy można odejść z aska po czymś takim? Bardzo dziękuję za te słowa na które oczywiście całkowicie (nie)zasłużyłem. Mój ask nie jest fantastyczny, jest raczej zupełnie przeciętny. Sam znam kilka o wiele lepszych. A czy coś zyskałem prowadząc go? Nie wydaje mi się. Spotkałem tu parę ciekawych i miłych osób, ale co z tego kiedy prawdopodobnie nigdy nie spotkam się z nimi osobiście. Mój sposób postrzegania świata się nie zmienił, moje zdanie o mediach społecznościowych także nie. To w zdecydowanej większości śmietnik. Ten portal także. Z samooceną też nigdy specjalnie nie miałem problemów, choć może dzięki takim opiniom jeszcze troszkę się podniosła. Jeszcze raz dziękuję 💕!

Co to za mamuśka?

Może i mamuśka, ale jak wygląda! To kwintesencja kobiecego piękna, uroku i gracji. Tak wygląda prawdziwa dama. To włoska aktorka Monica Bellucci. Jedno z moich dwóch marzeń. Ach....