Nie lajkujesz muslim tym z aska bo ich nie lubisz czy nie odpowiada ci ich wyznanie? Pytam z ciekawości

RS#WS Charydżytka z Lechistanu
Jedno jest nierozerwalnie związane z drugim. Jestem chrześcijaninem a chrześcijanie i muzułmanie to naturalni wrogowie( zresztą dla muzlumanina, każdy który nie wyznaje islamu jest wrogiem ). Wojna między wyznawcami naszych religii trwa od wieków, teraz także i nic nie wskazuje na to aby w możliwej do przewidzenia przyszłości się zakończyła. Ja mogę oczywiście szanować mojego wroga a nawet w pewnych aspektach go podziwiać, ale nie możesz wymagać ode mnie, abym lubił kogoś, dla kogo jednym z najważniejszych nakazów "religijnych"- jest zrobienie mi krzywdy. To już nie jest tolerancja tylko masochizm. A ja masochistą nie jestem.

A więc zanim komukolwiek polubisz coś, analizujesz dokładnie cały jego profil czy aby na pewno nie zalicza się do którejś grupy?

Nie no; bez przesady. Nie mam aż tyle czasu aby wszystkich tak dokładnie analizować. Ale czytam bardzo dokladnie opis, harsztagi, kilkanaście ostatnich odpowiedzi I kilkanaście najpopularniejszych. To zwykle w zupełności wystarczy aby mieć jakiś obraz danej osoby. A jeśli czasem się pomylę w stosunku do kogoś to też nie problem. Jeśli jednak należy do którejś z tych grup to po prostu przestanę mu lajkować.