@VeVaDubovska

Veva⚜

Aký máš názor ná pískanie a kričanie počas kanadskej hymny? Ako by si sa cítil ty keby si bol kanadský hráč?

Bolo to nechutné a sprosté. Slováci zasa raz dokázali, že sme sedliaci. Chápem, bolo to na toho rozhodcu. Ale počas NÁRODNEJ HYMNY? To bolo trápne. Je jedno, že nie je slovenská. Stačilo trochu úcty a rešpektu zo strany slovákov.
Liked by: Pribinacik

Emócie..hnevali sa na rozhodcu a nevšimli so že tým ubližujú kanade 🙄

Veď samozrejme...ale je mi jedno, či pískal hento, tamto. Kanada za to nemôže. Každá hymna si zaslúži rešpekt. Nemohli slováci začať pískať potom? Museli pískať ako také telce? Česť vínimkám. Mne je celý hokej ukradnutý a neverím, že vyhráme. Ale to, čo fanúšikovia spravili bolo maximálne nevhodné a nechutné. That's my opinion.

Podľa mňa preto cez hymnu lebo si mysleli že nemajú právo na svoju hymnu leď nehrali fér.

Ak chceli nejak vyjadriť "vzdor" alebo "nesúhlas", mohli sa všetci zvihnúť a odísť. Ale mne je to jedno. Ten rozhodca vraj nepískal fér ani predtým, ale mne je to úpeimne jedno. Ja len vravím, že tí fanúšikovia dosť ponížili Slovensko ako celok a TO je hanba.

Nemohli tam nechať svojich.Kanada prijala ospravedlnenie od organizátorov,myslíš si že nám to niekedy odpustia naozaj?

Čo ja viem... je to dosť disrespectfull, ale sme malá krajina a oni v hokeji asi dokázali (a asi aj na týchto MS dokážu) oveľa viac ako my. Kanaďania sú strašne hrdý národ ale. My sme hrdí iba cez MS. Ale neviem. Je mi to celé jedno. Aj tak hokej nepozerám, ak nejde o absolútneho víťaza. Táto situácia ma ale zaskočila. Ale ako hovorím, je mi ukradnuté, či vyhráme alebo nie.

Language: English