Jé ahoojky, už jsem si říkala, kam ses vypařila ❤❤😁. Zrovna dneska jsem si na tebe vzpomněla a má to jediný důvod, jedna holčina tady na asku má narozeniny a říkala jsem si: "neznám někoho, kdo by měl taky narozky v listopadu?" myslela jsem na tebe, ale abych přiznala barvu, jistá si fakt nejsem 😅

Nevypařila jsem se, jen žiju. Žiju mimo ask, mimo tuhke sociální bublinu a je mi hezky. Nějak mi to nechybí.. Nechybí mi ta komunita tady, ale co mi chybí je to rozdávání radosti, možnost se vypsat a stvořit si "svůj svět".😊
Jsem ráda, že si vůbec někdo ještě pamatuje, že nějaká *K* existuje. A natož že ví, kdy má narozeniny!😅 Máš pravdu, slavila jsem v pondělí. Jsem už zase o rok starší, o rok zkušenější a doufám že i moudřejší. Za ten rok se změnilo tolik věcí.. Život se mi obrátil o 180°, ale ne vzhůru nohama. Znáte ten pocit? Kdy se změní úplně všechno, ale pořád vám to dává smysl a dělá radost? Ano? To jsem ráda!😇 A pokud ne, zkuste něco změnit. A nebo počkejte. Počkejte a něco (nebo někdo) se o tuhle změnu postará!❤
*K*

Tak to opožděně všechno nejlepší ❤❤❤, hodně štěstí 🍀, zdraví 💊, lásky ❤, zkrátka užívej života 😊!

Děkuju!❤
-
Přemýšlím jestli se chci nebo nechci vrátit.. Jestli to má smysl. Jak pro mě tak pro vás..
*K*

Sakra... já si nevzpomněla 😅❤, každopádně opožděně všechno nejlepší, hodně zdraví a lásky, ať se ti v životě daří pořád stejně dobře (jak tady píšeš 😁❤) nebo ještě klidně i líp ❤❤❤... A tenhle pocit taky znám, mám teď v prváku tak strašně moc úžasné lidi 😍❤...

Děkuju moc Terezko!❤
Ráda slyším, že jsi se třídou spokojená!😇 To je totiž základ šťastného života ve škole. Být obklopem skvělými lidmi.🖤
*K*