Esti mese: Honol Lulu formában írta Nivea for Men Mese mese mátka, Viziló a kádba. Fürdik fürdik forgolódik, megperdül majd csend honol. Honol Lulu kiszorította Árhimédesz törvényét, a súlyából nem vesztett, a kád elrepedt. De nem volt benne víz sem. Patt helyzet a vége, fuss el véle.Tsá:D

Péter Bóné
Egész jó 😅

Ezt mondja az Űrgolyhók című filmben a lúkot alakító valaki, aki a Támad a marsban is szerepelt mint elnök. A nőnek mondja. "Egész jó". Arra a kérdésre mondja, hogy a nő, akivel nem lehet merészelni alpári hangon beszélni, mert ő Vesszpá hercegnő, Ronald királynak, a druidák lányána.. hu bakker :D

Ok

Ilyenkor az a legjobb, ha nem is akarsz. Én megtudtam csinálni gyerekkoromban, amikor vártam a Mikulást, hogy magamra erőltettem. Azt mondtam, most rohadtul aludnom kell, csokogattam a szemem, koncentráltam, és bár ilyen a világon nem létezik, de elaludtam 😂 De ez csak egyetlen egyszer sikerült.

Van hogy az ember azt hiszi nem fog már elaludni, aztán hirtelen mégiscsak elalszik😂😂😂😂😂

Én már álmodtam olyat, hogy felébredtem, de újra kellett, hogy felébredjek mert álmomban aludtam el. És dönthettem, hogy na felébredek e, vagy még visszaalszom abba az álomba, amibe álmomban aludtam bele. Erre varrjá gombot 😂

Durva 😂

Jó ennek csak a fele igaz. De nagyjából valami ilyen volt, csak most összemostam két külön dolgot 90 fokon. Ennyi hülyeség hogy juthat eszembe?

😂😂😂😂