Ask @agengsta:

Mendon se e beje kete,rrofsh per keshillen dhe i kisha sygjeru tgjith meshkujt ti respekt dhe ti dojn femrat sepse fundja ne jemi te ardhur nbot nga nje femer,falemnderit per keshillen Profesoresha Emanuela ♥

BH
Me vjen mir 😚

View more

Un dua nje keshill hah

BH
Te respektosh dhe te kuptosh 1 femer edhe pse shumica nuk e ben kte gje🙂.

View more

shikoni cfare njerzit duan nga ju 1-nr e tel 2-1 shanc t dyte 3- te dilni bashke 4- shoqeri 5- te argetoheni 6- nje term i gjate per shoqeri😌 7- Keshille😌 8- Leke😒 9- te jete shoku jot i ngushte🙊 10- thjesht t dua💖 11-Behu imi/imja💋 12- te te telefonoje😌 13- te te shkruje mesazh👅

Te publikojn vetem nr😂

View more

¿Cuántos idiomas hablas?

Spo te ze gjumi akm ??

Vapa?

View more

Ka ndnj x mhb

Hollaa

We dem boys

View more

S'Ke Ndjenja

Skam

View more

¿Cuántos tatuajes y piercings son suficientes?

Diten kur te pash murit me kok i rash per ty bera edhe oferten por ti le kokrren e namit me kishe dhen numrin e mamit😂

😑

View more

how many followers do you have

4109

View more

Girl you are pretty

Thank u boy

View more

Keni blere ndonje liber ne panairin e librave keto dite ? Nqs po ke ?

Akoma me libra ju😑

View more

This girl is on fireeee

😂

View more

Ahh ti qenke nje 👌 debile i themi ne nga jugu

Debil je vet ik qerohu

View more

Nese nje dite do ishe ne fund te udhtimit tend si qenie dhe do duhej te zgjidhje midis rikthimit te momentit me te bukur te jetes apo takikimit te nje personi me te dashur ti cilin mund te zgjidhje.... Dhe pse

Pertoj te mendoj

View more

Hahaha fu2

🖕

View more

Who give a fck

Go fuck yourself

View more

do you have a boyfriend

foto delle scarpe che indossi ora?

Next
  • 8582
    Posts
  • 49924
    Likes

About Emanuela Kuqali:

Age 18
Noizy mine
berat albania