@arteinaRPG

Arteina

Ahoj, potřebuji poradit, hledám nějaké RPG, ale chtěla bych, aby bylo originální, ne podle seriálu, či filmu. Předem děkuji za odpověď. ^^

Ahoj!
Jsme tu my, Arteina.
My nejsme filmové rpg, jsme originální myslím dost! A nevíme jestli jsi naše členka, nebo ne, ale rádi ti doporučíme nás i ostatní. Já jich mnoho neznám, ale vím určitě o dvou co tvé přání splňuje:
@Tarwaruma - originální válečné rpgčko a většina adminek od nás je tam zúčastněná. Já z nás i ho vedu.
Purposefuls- Vlčí rpg o dobru a zlu, a mezi adminy tam patří @ArtemiaSunfire , což je naše členka hrající za postavu Nëyi.
Za adminky zdraví Ravenclaw!
Věděli jste, že Severa má poměrně mocná spojení s duchy a zajímá se o okuktismus?
Věděli jste, že Ekaterina má velmi ráda a obdivuje ruského politika Vladimíra Putina?
Věděli jste, že vzhled Ekateriny je podle skutečné existující osoby? Jmenuje se Natalia Poklonskaya.
Ahoj potřebuji poradit hledám nějaké RPG ale chtěla bych aby bylo originální ne

Děkuji

arkanie_fire’s Profile PhotoLady Arkanie
Opožděně nemáš zač! Rádi jsme ti pomohli!
04.08, pokud se nepletu, měla v Arteině narozeniny úžasná postava od @YukariBern, Corrine Ingebretsonová z Cerreyjské koleje a už třetího ročníku na naší fiktivní škole, která je ze Země, Francie. Přejeme jí jenom vše nejlepší.
Faktík pro ostatní: Dříve měla Corrine i francouzské příjmení, Portier. To ale změnila, protože v Arteině nalezla lásku, a příjmení jejího manžela je Ingebretson. Mimochodem, Corrine ale není jen čistokrevná francouzka, také má i maďarské kořeny, což ji těší, protože má maďarsko děsně ráda!
Faktík pro ostatní: S manželem, Ibisem Ingebretsonem, se seznámila u Unicorn Lake. Kdo ví, třeba to tam má nějakou kouzelnou moc!
Faktík pro ostatní: I když se ještě moc neznali, rozhodli se spolu jít na ples, co se v Arteině konal. Vidíte, jak se to vyplatilo!
Faktík pro ostatní: Corrine skvěle tančí čardáš
Faktík pro ostatní: Otec Corrine je pilotem.
Faktík pro ostatní: Corrine má v Arteině i svoji sestru, můžete ji zkusit najít!
Faktík pro ostatní: Corrine vlastní spoustu zahanbujících fotek Ibise, jak si hraje s vláčky! A také fotek z řecka, kde spolu byli, čímž se Corrine splnil sen.
⚠Tohle je spíše vzkaz osobní, pro postavu i autorku⚠:
Corrine, už od popisu jsi mi přišla dobrá. Dobrá, vážně dobrá. Bála jsem se, že z toho nic nebude, že budeš další jedna ze zapomnění, ale nějaký potenciál jsem v tobě viděla už tehdy. Vážně jsem doufala, že se ukážeš a projeví se to skvělé na tobě.
Jsi postava s jiskrou, jiná než ostatní, tvůj popis byl moc originální a hodně tě vystihoval. Rozhodně jsem si tě také dokázala představit jak s Karterem a Françoisem (Dobře řečeno Fransósem) blbnete. To jsem ale netušila, že brzo budu blbnout s tebou a hráčsky tě začnu úplně zbožňovat, a budu na tebe tak často myslet.
Rozhovory s tebou jsou naprosto super, a to mohu dosvědčit nejen já, ale i ostatní, protože se dokážeš bavit vážně s každým kdo se ti do rozhovoru připlete, bez ohledu na to jaký je. Stíráš padouchy, podporuješ slabé, ale sama nejsi jednotvárná, a jde vidět že máš i zlou stránku, která ale nezabrání tomu, abychom tě všichni měli hrozně rádi. Tvoje autorka tě hraje vážně báječně a jde vidět, že do toho dává celé svoje schopnosti.
Jsi vtipná, sympatická postava a mám pocit, že Arteina už by bez tebe nebyla jako dřív, i když odejdeš, určitě na tebe budeme divoce vzpomínat. Zážitků s tebou totiž spousta z nás má plno. A ne špatných. Na tebe se totiž nezapomíná, víš?
Ani na tvoje narozeniny jsem nezapomněla, neboj. Tady máš další obrázek s tebou, Creatorový gif. Snad se ti líbí a užij si narozeniny!
Za adminy @Ravenclawiarty
Děkuji

Language: English