Most itt történt valami tüzes dolog 😂véletlenül ráböktem egy ily lángosra, ezt most vezették be nem tudom mit jelent. De én csak ezt a gifet néztem amit tegnap küldtél. Azt vettem észre, hogy egyre nagyobbra nyitja a szemét és egyre jobban röhögök rajta. Fura nem? 😂

Péter Bóné
Nem fura. Direkt ilyen! Megbabonáz! 😂😂😂

Naaaa. Azt hittem levelet kapok Tájrától 😂 erre virágoskert jött. A vudumanöken zoomos kiadásban azért jobb. Tayra Banks is afroamerikai?

Persze. Nem tudom miaz de igazad van. Boldog virág napot! 🌷
Show more (15)

Tehát Mikuláskor születtél és pontosan. De mennyire?

Az érdekel hány órakor?

De még mennyire? 😂 Viccet félretéve szerintem nem jó ha a születési dátumod interneten leírod. Töröld le inkább ezeket, hogy hányadikán mert oké, hogy poénkodtál de nem jó ezeket megadni. Tényleg nem jó neten irogatni személyes adatokat. Senkinek sem. Konkrét okot most így nem tudok miért detutivan

Mit csinál a születési dátumommal? Ellopja? Mire tudná felhasználni? Semmire! Nem a bankkártya számokat adtam meg. Vagy bármi amivel tenyleg tudna kezdeni valamit. Ezzel semmit nem tud! Hátha megtalálom az iker testvérem ami nem létezik😂😂😂👯‍♀️

Önmagában nem. Az esélye egyébként is kicsi, de csak úgy mondtam. Minél több adat, annál nagyobb esély. Vicc szinte, de egy profilfotó is sokat el tud árulni. De ez szigorúan feltételes mód. Ezen csak úgy gondolkodtam egyszer. Az internet kicsit vászon szerűség, a design takaró jellegű. Becsapós.

Lehet igazad van!

A kávé kicsit sok volt. És még akar inni 😂

Az tuti. Boldog kávénapot! 😂☕️

Jajjj neeeee😂 már megííínt? Ennek így nincs vége :D Boldog karakternapot. Pocskásat, napocskásat. Na? Milyen? 😂 Épp imént ennek előtte 12 mp-el toldódott meg gondolatom, hogy Csoja nem csupán Pocsoja, hanem Vacsoja is. Meg is osztottam ezt a jó hírt. :D

Huha

Boldog hűha napot. 🌻

Köszönöm neked is!🌻

Köszönöm szépen én is. 🌾 Boldog gabonák napját minden cinimininek és boldog hópehelybúcsúztató télnek integető napot ❄️.

Ez milyen próbafülke? 😂Vagy ez, hogy jött ide? De akkor boldog magassarkúk napját. Tényleg, most jut eszembe. Miért találhatták fel a magassarkút és miérr terjedhetett el? Ezt tudod?

Munkában van. Csak úgy küldtem. Nem tudtam mit írjak. 😂nem tudom. De aki ebben egész nap tud menni az egy isten💪🏻

Ez milyen munka? :D csak nem valami ruhabolt? Vagy hajszalon? Ilyen nincs is, hogy hajszalon nem? 😂

Eladó vagyok az egyik ruha boltba. Nincs ilyen egy fodrászatban. Ha bár azt tanulom

És jó? Miket vesznek az emberek? :D gondolom ruhát, de azon belül mit? Én se tudok mit kérdezni, de tulajdonképpen érdekel, hogy manapság mi van 😂 hát leesett az égszíj, kimosták az agyam, full üres. Hogyhogy nem jut eszembe semmi egy ruhabolttal kapcsolatban? Nem értem :D

Igen nagyon jó! Minden van. De most a ruhák és a felsők mennek leginkább. Szóval... én szeretek ott lenni. Jó a társaság így könnyű a munka

Én is valahogy így képzelem. Hogy ha van kivel ellenni, akkor az eladóskodás az élvezetes is tud lenni. Én mondjuk nem bírnám, de ki tudja. Volt már olyan, hogy ment valaki extrém ember furcsa kívánsággal? :D ilyen mindig szokott lenni boltokban, amolyan ritka városi legendák címen. 😂

Ez egy használt ruha üzlet szóval itt nincs olyan nagy kivánságuk az embereknek. Inkább nők járnak és ők flegmák. Meg a nénik.

Az mit jelent, hogy flegmák? Hogy fejezik ki? Testbeszéddel vagy úgy beszélnek? Hogy kell flegmát játszani?

Undoritoak az emberek. Beszéljük a stílusuk a gesztusok

Igen, sajnos ezzel tényleg csak egyetérteni tudok. De vajon miért? Neked mi a legidegesítőbb kifejezés, mondjuk ha már a gesztus szóbajött?

Lenéző. Hasonló dolgok. Bevisz húsz ruhát próbálni abból egyet se vesz meg 😡 kiborit. Ott hagyja a ruhát a fülkébe

Ha lenéző valaki az nagyon idegesítő tud lenni. Vagyis annyira nem. Van akinek hátha ez program, hogy elmegy válogatni, ki tudja. Ez akkor gáz, ha eladott ruhák után kapsz fizetést és nem időre. Nem?

Igen. Ha van eladott ruha ha nincs én megkapom a fizetésem

Az igaz, hogy, akkor is pluszmunkát okoznak ha odaraknak mindent aztán vissza se teszik. Ez tipikusan a nemtörődöm mással hozzáállás lehet. De nem biztos, lehet, hogy egyszerűen bele se gondolnak mert nem szoktak hozzá. Régen edzőteremben nekem sem jutott eszembe, hogy a súlyt a helyére rakjam.

Pedig úgy illik. Amit elveszel azt úgy adod vissza ahogy élvezted

Tudom, nem is azt mondom, hogy az jó ha nem foglalkozik ezzel. Csak azt, hogy más amikor valakinek eszébe sem jut mert mondjuk úgy nincs benne gyakorlata 😂, és más amikortudja de mégsem érdekli.

Azóta mióta itt dolgozok. Be megyek bármely boltba akkor pakolok 😂

Ezt hogy érted? :D leveszel mindent és nem rakod vissza, vagy mások leaggatott ruháit rakod a helyére? Bármelyik is legyen, ez szakmai ártalom lehet :D

Kupi van a boltba. Akkor neki állok a helyükre rakni mindent