Ask @gjithckarrethseksit1:

NJOFTIM

gjithckarrethseksit
O njerez neqoftese nuk e dini egziston unfollow dhe nuk e ndiqni me faqen time . Nuk e kuptoj pse me shkruani budalliqe e ofendime ?!
Duke me ofenduar kot pa lidhje nuk fitoni gje vetem nje bllok nga ana ime . Neqoftese ju ju duket dicka pa lidhje me beni unfollow se nuk eshte se me prish pun , dhe mos pretendoni tju postoj ato te sharat qe beni ne faqe se tregoni qe jeni teper nivel i ulet . Keshtuqe cdo njeri qe nuk i pelqen faqja nuk eshte i detyruar te me mbaj follow po dhe ato te sharat si kam per borxh ti duroj . Kalofshi mir o njerez qe vetem ju shtohet inati tepert per persona te mire . E kam vetem per ata qe cdo dit me vijn pyetje duke me share . Per ju te tjeret shume rrespekte jeni teper te mire . Good day 🙏

View more

Next