Grabieżco, coraz bardziej zwracam uwagę na chłopców i coraz bardziej wydają mi się atrakcyjni. Z każdym zastrzykiem wydaje mi się, że to się bardziej nasila. Czy to może być wina brania teścia?

Podejrzewam, że to bardziej kwestia bycia bardziej otwartym na swoją seksualność niż leku samego w sobie. Tst zwiększa libido, więc jeśli miałeś już tendencje androfilne, to faktycznie może to być kwestia zastrzyków. O wiele częściej zdarza się jednak, że branie testosteronu sprawia, że czujesz się lepiej z samym sobą i swoją seksualnością, dzięki czemu łatwiej jest eksplorować swoją orientację. Zmiany orientacji nie są rzadkie u transów. ;) Trzecim powodem może być chęć wyglądania jak inni mężczyźni i docenianie męskiego ciała jako takiego - nie "chcę z nim być", tylko "chcę nim być". Wcześniej myślenie o męskim ciele i męskości mogło być zbyt bolesne (w kontraście z własnym kobiecym ciałem) i dopiero teraz doceniasz jego estetykę.
Nie jest to w żaden sposób niepokojące. Po prostu obserwuj, jak rozwinie się sytuacja w twoim przypadku. :)

The answer hasn’t got any rewards yet.