Nigdy haha chciałabys 😂😂 nikt ze mna nie wygra żałosni mali ludziki 😂😁😁😂😂😁😂😁😂😂😂😁😂😁😂😁😁😂😁😁😁😂😂😁😁😂😁😂😁😂😁😂

Popatrzcie ludzie, oto osoba z top listy która jest na numerze 2 od góry.
'Nikt ze mną nie wygra, żałośni mali ludziki' oznacza co? Że jemu zależy tylko i wyłącznie na tym abyście go prowadzili wyżej. Słowa które pisze do was dziewczyny to bujdy,a wy w to wierzycie. Robi z siebie kozła ofiarnego dla ogni i fejmu. Ludzie na oczy przejrzyjcie! To że pisze wam mile słowa nie znaczy że tak jest. Robi to wszystko dla lajków i ogni! Udostępniać dalej, pokażmy wszystkim co to za człowiek jest!

Spoko ja mam w niego wbite, a laski na asku są głupie i wiem to nie od dziś, jestem tu nie od dziś. Tutaj chłopaki zawsze korzystali z tego ze byli ładni, dla fejmu i zawsze słodzili swoim fankom. Na asku nadal panuje mentalność 2014 roku.

W końcu ktoś normalny!
Niestety, oni dla bycia 'fajnym' zrobią wszystko.

to tylko ''fotomontaż'' xd

Hahaha. Tak tak fotomontaż. Oczywiście. Jego słodzenie dziewczynkom w wieku 13 lat jest jeszcze bardziej żenujące niż on sam. Mamy 2019 a on stanął na 2013. Mam więcej jego takich słów u siebie w pytaniach, chętnie je pokaże.

To jest chyba jego sprawa co robi A ze potrafi dobrze zbajerować to dobrze A Ty kochany hejterze szukaj atencji gdzieś indziej to że nikt na Ciebie na zwraca uwagi to już nie moja wina 😉😉

Anonimku musisz być taki anonimowy?