@ksiazkowamaniaczka04

Cygnis insignis

Która seria Sandersona podobała Ci się najbardziej?

,,Ostatnie Imperium" jest wspaniałe, ,,Elantris" zawiera wszystko, za co kocham fantastykę, ale to ,,Archiwum Burzowego Światła" sprawiło, że zaczęłam postrzegać pana Sanderson'a jako wybitnego pisarza. Ta seria w pełni ukazuje jego geniusz. Wiem, że wiele osób waha się, czy czytać te cegły, ale zapewniam, że ja, jako wymagający czytelnik, po przeczytaniu każdego z czterech tomów wchodzących w skład cyklu ,,Archiwum Burzowego Światła", byłam totalnie oniemiała, także serdecznie polecam :)
Która seria Sandersona podobała Ci się najbardziej

Na razie mam przeczytane 6 książek z cyklu "Ostatnie Imperium" (Kelsier moja miłość :D), które rzecz jasna wielbię, teraz czytam cegły ("Słowa światłości" obecnie) i tu również serduszko bije szybciej xD No nie wybiorę :< "Elantris" dopiero kupione, świeży, bo wczorajszy, narybek.

SeaOfEternity’s Profile Photo♠ Sea Of Eternity ♠
Podzielam Twoją miłość do Kelsier'a ;) jak przeczytasz ,,Elantris" to daj mi znać, jak wrażenia :)
Na razie mam przeczytane 6 książek z cyklu Ostatnie Imperium Kelsier moja miłość

"Elantris" przeczytane, teraz czas na "Rozjemcę". Podobała mi się ta książka, ale do "Archiwum Burzowego Światła" zupełnie się nie umywa ;)

SeaOfEternity’s Profile Photo♠ Sea Of Eternity ♠
,,Rozjemca" pod pewnymi względami przypomina ,,Archiwum Burzowego Światła", a co do ,,Elantris" to nie jest tak genialna jak ,,ABŚ", ale to w żadnym wypadku nie czyni jej gorszą, a wręcz przeciwnie. Jest po prostu inna, co nie zmienia faktu, że czekam na kolejne części z cyklu ,,Siewca wojny", bo po tomie pierwszym mam niedosyt ;)
Elantris przeczytane teraz czas na Rozjemcę Podobała mi się ta książka ale do

Language: English