@lunaheller

Lünā.

Show more (4)

Oh alhtheia e me kanenan den milas? Eisai sigourh gia auto? Afou kserw kala pws milas me allous emena pas na gelaseis re louna emena?

Rio_Xm’s Profile PhotoΤομπι Χμ
καταρχάς θα σου δώσω μια συμβουλή ωραία;καλό είναι να μη μου μιλάς ειρωνικά. Κατά δεύτερον διάβασε ξανά αυτό που έγραψα, ευχαριστώ και κατά τρίτον πράγματι δεν είναι ωραίο να αναφέρεσαι σε κάποιο άτομο χωρίς να πεις το όνομα του, δε θες να αναφέρεις ονόματα;καλώς, πες «εκείνη» όχι όμως «αυτή» διότι είναι προσβλητικό.

Koita to lugw edw giati mpesa den goustarw malakies okay? Kai An exeis kapoio thema mazi mou as peis giati psemata den goustarw kai les psemata Opote mia fwra pes mia alhtheia den xalaei o kosmos kai den eimai eirwnikos apla den goustarw na mou lene psemata

Rio_Xm’s Profile PhotoΤομπι Χμ
κοιτά, πρωτον είμαι άτομο που άμα έχω κάτι με τον οποιοδήποτε θα του το πω. Δε θες να πιστέψεις εμένα; μπορείς να ρωτήσεις τόσα άτομα εδώ μέσα. Δεύτερον.. προτιμώ να μιλάω με κάποια άτομα που θα με κάνουν να νιώσω καλύτερα παρά να κάνω ρπ.και τρίτον το να πουλάς μαγκιές εδώ μέσα δε θα σε βγάλει πουθενά πίστεψέ με.

Re malaka sta arxidia mou to rp Den me endiaferei tespa den tha asxolhthw allo mazi sou pragmatika polu aksia dinw kai uparxoun pio sumantika atoma pou me ektimane

Rio_Xm’s Profile PhotoΤομπι Χμ
Στα αρχίδια σου το ρπ.γι'αυτο όμως θες να συνδέομαι.🤷🏻‍♀️Είμαι άτομο που δεν εκτιμάει; ΧΑ.Ναι, το είδα και αυτό.😹τι να κάνουμε ο άνθρωπος δε μπορεί να αλλάξει εύκολα απ'οσο φαίνεται γι'αυτό και εγώ προσωπικά κακίες δεν κρατάω, καλή συνέχεια γλύκα.✨

Εγώ λέω να χαλάσουμε αρχικά γιατί ίσως μετά από όλα αυτά σε κάποιους να έχουν φέρει νεύρα οι συμπεριφορές κάποιων. Thank you.

j_neels’s Profile PhotoJNeels
εμένα πάντως πονάει η κοιλιά μου.😔
Liked by: JNeels Chase Lünā.

Re siga na sou dwsw anafwra apo thn stigmh pou me egrafes kai den empenes estw na steileis kati kai xesthka gia rp eipa ligh edw den enoxlw ksana den me noiazeis pleon

Rio_Xm’s Profile PhotoΤομπι Χμ
εφόσον δε σε ενδιαφέρει πλέον τότε γιατί γράφεις ακόμα;επίσης.. Ξέρουμε και οι δύο πως οπότε έμπαινα μόνο ρπ.καναμε κρίμα είναι να λέμε μαλακίες τώρα.:/
Liked by: Chase Lünā.

Έχουν δημοκρατία ότι θέλει κάνει ο κόσμος. Τέλος πάντων. Περαστικά σου :(. Και γενικά γτ τόσο μεγάλο θέμα ρε guys?

j_neels’s Profile PhotoJNeels
ευχαριστώ πολύ.:((δε ξερωω.
Liked by: Chase JNeels Lünā.

Θέλω λίγο να πω την γνώμη μου. Έτσι και αλλιώς μπορώ. Αν δεν νοιάζει τον άλλον δεν κάθεται να ασχοληθεί περισσότερο. Καταλαβαίνει ότι δεν πάει το θέμα και το παρατάει. Αντε και να ζητήσει μια εξήγηση ως εκεί το γενικώς όλο θέμα γιατί συνεχίζεται θέλω να μάθω λίγο.

j_neels’s Profile PhotoJNeels
όπως και επίσης μια καλή άποψη είναι το ότι όταν κάποιος σου εξηγεί με όμορφο τρόπο πως δεν είναι καλά ως ριαλ καλό είναι να μη δέχεται πίεση ως φεικ.
Liked by: Chase JNeels Lünā.

Είμαι διάσημη μόνο και μόνο γιατί αναφέρουν το όνομα μου άνθρωποι που είχα πει ότι η δική μου ζωή *δεν έχει αξία.* και ότι εγώ ασχολούμαι συνεχώς μαζί τους. Η ξεφτίλα.💜

ariaanaki’s Profile PhotoΑριάνα.
Σε συμπάθησα εσένα, να ξέρεις.

Language: English