@mandarinkaarmy9

#MandarinkaArmy❤️

Někdo koho sleduju tak olajkoval vaší odpověď..a já našla podle toho vás..ale já nemusím nic vysvětlovat. Proč se vůbec namáhám když mě stejně obviňujete? Nejsem člověk co nadává sprostě a nikdy bych nic takového nenapsala... Ale dobře.

hanickazednikova123’s Profile PhotoHany Zedníková
ale je to hodně napadne, když my tady odpovíme na to, co anonym napsal a pak se hned ozves ty.. nám to přišlo trochu podezřele, o to tu jde.. 😃 ne, ze te hned obvinujeme..
#NiSa

Ano,hned jste mě začaly obviňovat🙃 nemám za potřebí se před vámi obhajovat když sama nejlíp vím co jsem schopná napsat a co ne... A je smutné že se ani nedokážete omluvit a teď jen hledáte cestu jak z toho vycouvat... Mějte se. Nehodlám to tu nadále řešit. 😊

hanickazednikova123’s Profile PhotoHany Zedníková
hele, my te neobvinujeme a nevím, proc bychom se my mely omluvit... za co, kdyz my jsme nic neudelaly a ani te neobvinily.. jenom jsme se Sarlot napsaly, ze je to dost podezrele, ze si se hned ozvala ty.. to je vše
#NiSa

celkem ubohý hned někoho obviňovat. Že neobviňuješ? hned co ona odepsala tak jsi napsala že už to jde najednou bez anonymu a že to hned měla napsat bez anonymu, ne? :)) Myslím, že by ses slečně měla omouvit. zaslouží si to za to,jak ses k ní zachovala.

kristin_raztor’s Profile PhotoKristián Raztor
Krásný založit si fejk, aby se to vypadalo, že se tě někdo zastal, co? 😂
-Šarlot🌺

až na to že žádný fake nemám a ten "klučina" nejsem já 💁 nejsem tak ubohá abych si zakládala fake účty... neudělala jsem nic z toho z čeho mě obviňujete💁 sbohem💁

hanickazednikova123’s Profile PhotoHany Zedníková
Jo takže ten kluk, co vznikl ani ne před dnem najednou našel tuhle hádku a zastává se tě, a vůbec není na Googlu a vůbec to nejsi ty, že jo🤫 To ti všichni věříme👍
Z

Language: English