@nataliajidns

❛❛ — qυεεηs σғ cεηтυяιεs — ❛❛

Nurbanu tylko się broniła 😉. Dobrze że zabiła Fariye bo ta była fałszywa 😀 najpierw po stronie Mahidevran potem Hurrem i już chyba sama nie wiedziała której służy XDD

Tym razem muszę się z tobą zgodzić, ale nie uważam by stwierdzenie 'fałszywa' było adekwatne od Fahriye. Lepiej pasowałoby do niej 'karierowiczka' która zauważając, że nie wiele osiągnie przy Mahidevran przechodzi na stronę Hürrem.
/Muazzez
Nurbanu tylko się broniła  Dobrze że zabiła Fariye bo ta była fałszywa  najpierw

Nurbanu to i tak zło 😂. Dobrze, że chciała się pozbyć jej, później bezczelnie tylko ukradła pierścień 😑. Szkoda, że nie ukazali jak Mihrimah walczy o ten pierścień z Nurbanu 😂.

Co ty nie powiesz ? ;)) Myślałam, a właściwie byłam pewlna, że lubisz Nurbanu, ale co ja tam wiem ;)) Błagam idź dalej udawać Ayşe czy tam kogoś innego, bo to ci najlepiej wychodziło ;))
(Swoją drogą jakim porąbańcem trzeba być by się z takich rzeczy śmiać lub co lepiej obrażać obcych ludzi z internetu którzy chcą spokojnie funkcjonować na tej stronie -,-)
/Bez pozdrowień, Liderka vel Muazzez ♥
Nurbanu to i tak zło  Dobrze że chciała się pozbyć jej później bezczelnie tylko

Language: English