ked chcú teplí ľudia deti nech si ich urobia.A to že si ich nemôže len značí že to je proti prirode

Tyhle názory z roku 1960 moc nechápu... Jde přeci o to, aby měli děti milující rodiče že? V klasických rodinách jsou děti často týranné a nemilované... Pěstounské rodiny často děti berou jako byznys a tak je určitě lepší výchova od páru stejného pohlaví, kde dítě bude milované, než aby zůstalo v dětském domově nebo v rodině kde ho nebudou mít rádi :)

View more

ževraj z roku 1960.Proste to Boh tak dal že páry rovnakeho pohlavia nemôžu mat deti podporujem tradičnu rodinu.A pokial viem tak keď sa o dieťa staraju zle tak čislo kde môže zavolať predsa existuje .A čo z tych deti vyrastie ?.Proste nech si žiju ja ich nechcem zabiť . Len berem ohlad na deti.

Nebylo dokázáno, že by děti vychované páry stejného pohlaví, byly pak jinak orientované...
...Bibli, kde je tohle zmiňované nenapsal sám Bůh, ale lidé... kněží, takže bych to nebral jako názor že je to proti Bohu... Naopak je tam část o lásce, soužití dvou duší a pokud je to láska mezi 2 lidmi stejného pohlaví a chtějí vychovávat děti, aby měli rodinu, já jsem pro... To ty by si je nechal v dětském domově... To by z tebe Bůh radost asi neměl... Obecně tyhle kecy co Bůh řekl a neřekl jsou opravdu mrtvé... Můj názor znáš a plno lidí bude souhlasit, ty můžeš proti tomu bojovat na Asku... Ty třeba nejsi dobře vychovaný... Máš v sobě nenávist a to pocházíš z klasické rodiny... Takže otázkou je, jsi šťastný nebo jen závidíš jiným lidem štěstí a dětem možnost mít milující rodinu? Nesoudím tě... Nejsem Bůh, ale jsem zřejmě více tolerantní a přející člověk než ty... A to jsem ateista... Zkus někdy zapomenou na to co ti od dětství tlučou do hlavy... Měj čistou hlavu, své myšlenky a logické odpovědi... Víra není o tom tupě věřit kdo ti co řekne, víra je chápat, milovat a přát ... Ty však svými komentáři vše popíráš... Smutné 😢