@nialldailypl

#NJHpl Niall Horan Daily

Czemu tak uważasz? :)

Nie oszukujmy się, ale te dwa fandomy się nie lubią. Wiem, że niektóre kpoperki są Directioners, ale ciągle są pomiędzy nami jakieś dramy. A to, że 1D nie wróci, jest to nieistniejący zespół itp. Tak samo Directioners. Żadnego z fandomu nie oceniam bo my też mamy swoje za uszami (jak każdy fandom). Rozumiem, że gdy lubi się jakiegoś wykonawcę to uważa się go za najlepszego. Więc pytania typu lepsze 1D czy BTS są bez sensu bo zdania zawsze będą podzielone. Albo który zespół lepszy. To logiczne, że kpoperki powiedzą BTS, a Directioners, że 1D. Poza tym 1D ma inny format. Można powiedzieć, że są po prostu normalnymi muzykami z milionami fanów, a z tego co wiem BTS tworzy jakąś historię. Są to dwa różne światy. Z racji tego, że te dwa fandomy się nie lubią jakby miał wyglądać collab? Jestem przekonana, że by nie wyszło. Piosenka mogłaby być naprawdę super, chłopacy nic do siebie nie mają, ale Directioners i kpoperki tak. Więc podsumowując uważam tak, ponieważ byłaby kolejna drama, że mogli nagrać z kimś lepszym. Wystarczy śledzić trochę tego co się dzieję między tymi fandomami

To raczej niemożliwe. Dobrze napisałaś 👍 Widomo jakie czasami są dramy na tt między tymi dwoma fandomami. Nie trudno się tu raczej dziewić, to dwa odmienne różne zespoły. Zresztą ja sama nawet z koleżanką się kłócę o to, bo ja directioners a ona kpoperka.

Na tt często są dramy, ale szczerze? Nigdy nie biorę w nich udziału i się nie udzielam. Niektórzy mogą powiedzieć, że może 'nie bronie swoich idoli'. Ale nie mamy 2k13 bym miała się obrazić za to, że ktoś powie, że 1D to nieistniejący zespół, albo, że BTS jest lepsze. Ja sama przyjaźnie się z kpoperką która kiedyś była directioner i nie powiem, byłam na początku zła ze ich 'wystawiła' i poszła do innego zespołu. Ale prawda jest taka, że każdy słucha to co chce. Czasami kpoperki przesadzają i to ostro, directioners również. Dlatego nigdy nie biorę udziału w tych dramach bo jeden jak i drugi fandom nie jest święty. Czasami aż mi wstyd za niektóre osoby (directioners) bo same zaczynają drame. Niestety, ale tak jest w każdym fandomie. Kpoperki jakie znam to pewnie jedne z kilku milionów i to nie świadczy o całym fandomie. Moim zdaniem powinnyśmy zakończyć te żałosne dramy i rozejść się w obie strony, ponieważ 1D, a BTS to dwa odmienne światy

ale lajkujesz na kontach o btsie

Nie napisałam przecież, że mam coś do BTS lub innych zespołów. Sama czasami słucham, rozróżniam ich i mniej więcej orientuję się w niektórych kwestiach. Sama byłabym zła gdyby ktoś oceniał mój fandom przez kilka wyjątków, dlatego ich jak i innych fandomów nie oceniam bo na niektóre osoby nie można nic poradzić :(

Zgadzam się, ja też nie biore w tym udziału bo to moim zdaniem żałosne, bo do cholery nie mamy po 5 lat żeby kłócić się o byle co...

Właśnie, niektóre osoby z naszego fandomu mówią, że to chińczyki, a kpoperki, ze czekamy na nieistniejący zespół. Ostatnio jak była drama to znowu się na tym skończyło. Nie wiem, jak ja to czytam to mnie bierze po prostu cringe i się nie udzielam. Jeszcze w 2k13 bym była zbulwersowana, ale teraz to jest po prostu dziecinne, ehh...

Ale moja koleżanka jest moim zdaniem już Po prostu żałosna, obraża 1D I mowi Jacy to BTS są wspaniali. Nie chcę się z nią za bardzo kłócić ale czasami naprawdę przesądza i muszę ją jakoś zgasić XD

Rozumiem bo mam podobnie. Tylko u mnie to była kwestia dnia, ale już stwierdziłam, że nie skomentuję. Na początku mnie irytowała bo ciągle zachwalała BTS (może dlatego, że była wcześniej directioner i to było dla mnie po prostu dziwne) ale potem już miałam to gdzieś. Ale jak ja coś mówiłam o 1D to pisała, że nie chce o tym słuchać. Grzecznie jej wytłumaczyłam, że skoro jesteśmy w innych fandomach to mamy odmienne zdanie. Ale obrażanie i wyzwiska już nie są na miejscu. Odkąd pamiętam nie brałam udziału w tych wszystkich dramach. Każda z nich (a naprawdę zawsze czytam to co piszą) sprowadza się do jednego i tego samego. Każdy z nas kto ma idola pewnie uważa, że jest najlepszy, zespół który słucha jest najlepszy itp, ale rozumiem w 100%, że może cie to irytować w jakimś stopniu

Poprawka nie każda kpoperka powie, że BTS, bo nie każda kpoperka lubi BTS i jest army. W kpopie jest multum fandomów i zespołów. Pomimo tego, że słucham kpopu to pomiędzy bts, a one direction wybrałabym one direction

Pisząc 'kpoperka' miałam na myśli Army, ale fakt mój błąd, ponieważ w kpopie jest dużo fandomów. Dziękuję za poprawienie 😁

Language: English