@originalsdiaries

Ɩσνє ιѕ ρσωєя ♡

Nasla sam sajt za 3 epizodu, evo upravo sam je pocela. Sajt se zove Nyafilmer. Kad ides i kad uklucis epizodu idi dole, prvi video nije epizoda vec drugi koji je malo dole. ❤❤

allwhatyouwanttoknow’s Profile Photoα кιѕѕ ƒяσм α яσѕє
- HVALA TI! Upravo odgledala! Piši utiskeee. 🌍🥰
[ The 100 - Hope & Echo ]
Nasla sam sajt za 3 epizodu evo upravo sam je pocela Sajt se zove Nyafilmer Kad

Malo mi je glupo sto u jednoj epizodi gledamo samo ljude u anomaliji, a u drugoj samo ljude sa Sanctuma. Volela bih da vidim oba 'sveta' u istoj epizodi. Raven je bila takva kucketina da ja nemam reci. Nikada je nisam volela, ali u ovoj ep. je bila posebno odvratna. Nije joj okej kad drugi ubijaju

allwhatyouwanttoknow’s Profile Photoα кιѕѕ ƒяσм α яσѕє
- Objavljujem sve pa onda odgovaram. ♡
[ Arrow - Laurel, Mia & Oliver ]
Malo mi je glupo sto u jednoj epizodi gledamo samo ljude u anomaliji a u drugoj

u onoj glupoj kuci koja je izasla niotkuda, Madi nije bilo. I sta se to desava sa Clarke i Gaia? Ja se samo nadam da ce oni ostati prijateljice, ne idu mi zajedno i mislim da Gaia nije svoja kad je pred Clarke. Shaidheda je toliko pametan znaci svaka cast evo bas zelim da im zagorci zivote. Jordan

allwhatyouwanttoknow’s Profile Photoα кιѕѕ ƒяσм α яσѕє

[ Legends of Tomorrow - Nate & Zari ]
u onoj glupoj kuci koja je izasla niotkuda Madi nije bilo I sta se to desava sa

je toliko iritantan znaci ughhhh. 🤬 I Monty me je nakada znao nervirati, ali Jordan je vec drugi nivo. Indra je carica i kad bi svi slusali nju sve bi bilo daleko boje. Kad sumiramo u epizodi se nista nije desilo. Jedino bitno su bili radijacija i (ne) ubijanje Russela. 🙄 Koji su tvoji utisci? 🥰

allwhatyouwanttoknow’s Profile Photoα кιѕѕ ƒяσм α яσѕє
- Prvo, veoma je glupo što jedna samo Anomalija, druga samo Santacum, slažem se. Izgleda da će treća biti drugačija. Drago mi je što je Raven konačno imala 'težak' izbor jer sada zna kako je bilo ostalima koje je osuđivala zbog njihovih postupaka, svi su se oni borili da bi ljudska rasa preživela i mislim da će to Raven konačno shvatiti. Slažem se i što se tiče Madi, Clarke mora da shvati da ona nije mala, a Clarke, Gia, Indra, moraju da shvate da Madi može da odlučuje sama za sebe i da je ona bila Komandant, a ne one, ono je njen narod, Wonkru nju poštuje i možda bi drugačije bilo da je ona rekla, a ovako samo nastaje haos. Kad pomenu kuću, nije mi jasno zašto za nju nismo čuli u šestoj sezoni? The 100 su mogli tako biti, a ne ovamo u Santacumu, zar ne? 🤷‍♀️ GAIA I CLARKE BIG NOOOOOO. Jordan zna da nervira, mislim, shvatam da želi da poštuje volju svog oca, ali preteruje. Mislim da će uskoro biti zanimljivo sve ovo sa Shaidhedom i jedva čekam da shvate da je on u Russellovom telu. Želela bih opet Madi za Komandira, pleaseee. Ii još sam htela da dodam, onaj početak, ona devojka, kada sam Budem promo mislila sam da je to Aurora ili neka devojka iz Mount Weather - a, ali propala je i ta teorija. 🤷‍♀️ Zanimljivo je što se većina scena iz trailera desila u prvim epizodama, što me tera da se pitam, šta dalje? 🤷‍♀️♡
[ Batwoman - Mary & Kate ]
je toliko iritantan znaci ughhhh  I Monty me je nakada znao nervirati ali Jordan

Sve teorije koje smo imale od trailera su ispale pogresne hahah. Tako i za ona dvojica decko i devojka ne znam kako se zovu koji su umrli od radijaciju u 3 ep. a mi mislili da je to Mount Weather i da je to Maya hahahah. Jedva cekam da vidim sto ce biti dalje 🙈

allwhatyouwanttoknow’s Profile Photoα кιѕѕ ƒяσм α яσѕє
- Na kraju će ispasti da ono nije Mount Weather, niti je ono Dante...
Ali samo mi je drago što onaj ostareli čovek nije Bellamy, odahnula sam. 😂
[ Grey's Anatomy - Cristina & Meredith ]
Sve teorije koje smo imale od trailera su ispale pogresne hahah Tako i za ona

Language: English