@peachyhyun

NCT Poland | Universe

Czy wiadomo czy któryś z chłopaków pali?

Oficjalnie żaden nie pali. Przez jakiś czas (chyba) ze dwa miesiące temu było głośno o tym, że rzekomo Lucas pali, bo fani zauważyli, że w kieszeni koszuli podczas video fansignu miał pudełko bardzo podobne do paczki jakiś koreańskich papierosów, ale najprawdopodobniej było to jakiś lek na kaszel.

Aż mi się przypomniała taka składanka wszystkich momentów kaszlu Lucasa przez cały live, który prowadzili chłopcy z WayV XD.

lmao też to widziałam, jak dla mnie to troche idiotyczne, ale ja może przewrażliwiona jestem 😕

Jungwoo pali właśnie trenduje na tt sasaengi mu zrobili zdjęcia 💀

Well to wyciekło dopiero po tym jak odpowiedziałam na pytanie i pewnie gdyby nie twoja wiadomość to bym sie pewnie dzisiaj o tym nie dowiedział. Szkoda, że ludzie udostępniają zdjęcia zrobione przez saesangs, bo to co oni robią jest okropne 😔

Te sasaengi nie powinny w ogóle istnieć co trzeba mieć w głowie żeby siedzieć w krzakach i kogoś podglądać jak sobie pali i wrzucać to do Internetu 🤦‍♀️ jeśli Jungwoo widział te zdjęcia gdzieś to na pewno nie jest zadowolony z tego że trafiły one do sieci

W tym przypadku z tego co czytałam, to nie dość, że to były sasaeng to jeszcze NCT antis. Co jest bardziej denerwujące, to to, że ludzie to roozprzestniejąc dodając na swoje konta 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️

Language: English