Ask @profkom_dma:

Добрый день, меня интересует вопрос проверки комнат в отсутствии хозяев. Почему проверяют во время учебного процесса и не можно ли зделать их с 15:00 когда большенство студентов уже в комнатах. Заранее спасибо.

Доброго дня!
Відповідно до Положення про гуртожитки від 27 квітня 2015 року та Листа Міністерства освіти і науки України "Щодо дотримання прав мешканців гуртожитків" від 31 жовтня 2017 року, забороняється встановлення часових обмежень доступу до гуртожитків здобувачів вищої освіти-мешканців гуртожитку, забороняється залучення до примусових робіт в т.ч. чергувань здобувачів вищої освіти-мешканців гуртожитку, А ТАКОЖ забороняється безпідставне проникнення до житла (кімнати гуртожитку).
Відповідно до вищезазначеного всі перевірки кімнат повинні регулюватися та узгоджуватися з органами студентського самоврядування (студрадами гуртожитків).
Для вирішення даної проблеми пропонуємо Вам особисто звернутися до профкому студентів (адміністративний корпус по вул. В. Вернадського, 9, каб.66), або надіслати лист з конкретно зазначеною проблемою і конкретизацією гуртожитку. Анонімність гарантуємо.
З повагою, профком студентів ДЗ "ДМА МОЗ України"

View more

Чи має право на отримання кімнати в гуртожитку сім'я, яка складається зі студента ДМА та студентки іншого ВНЗ?

Відповідно до Положення про студентські гуртожитки ДЗ "ДМА МОЗ України" - "Місця в студентських гуртожитках для розміщення студентських сімей з ДМА визначаються ректором академії із додержанням санітарних норм за погодженням з первинною профспілковою організацією студентів та органами студентського самоврядування." Місць для проживання студентів інших ВНЗ не передбачено.

View more

Яка офіційнпощиція профкому, що до законопроекту 3312?

На даний момент офіційна позиція профкому студентів щодо проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" (щодо працевлаштування випускників) №3312 від 09.10.2015 не обговорювалась.
Позицію голови профкому студентів щодо даного законопроекту Ви можете дізнатись відвідавши каб. 66 у адміністративному корпусі (вул. Володимира Вернадського, 9).
Обговорення на рівні профспілкового комітету буде проведено но найближчому засіданні.

View more

Чи має право на отримання кімнати в гуртожитку сім'я, яка складається з інтерна ФПО ДМА та студентки ДМА? Яким це законо регулюється? В статуті гуртожитків ДМА про надання кімнати сімейним ні слова.

Відповідно до статті 11, розділу "Надання житлового місця в гуртожитках", "Положення про студентський гуртожиток та правила внутрішнього розпорядку в гуртожитках ДЗ "Дніпропетровська медична академія МОЗ України", місця в студентських гуртожитках для розміщення студентських сімей визначаються ректором академії із додержанням санітарних норм за погодженням з органами студентського самоврядування та первинною профспілковою організацією студентів.

View more

Скажите.Интернатуру можно проходить только на базе гос клиники, у которой есть договор с ВУЗом ? Если да, то с какими клиниками есть договор у ДГМА ?

Відповідно до Положення про спеціалізацію випускників вищих медичних закладів освіти базами стажування (проходженням інтернатури) являються всі
базові установи та заклади охорони здоров'я, які використовуються
з метою первинної спеціалізації випускників вищих медичних
(фармацевтичних) закладів освіти. Це можуть бути обласні, міські і
центральні районні лікарні, міські та обласні дитячі лікарні,
пологові будинки, диспансери, лікарні, підпорядковані іншим
відомствам, клініки науково-дослідних інститутів, діагностичні
центри, бюро судово-медичної експертизи, установи і заклади
санітарно-епідеміологічної служби, аптечні заклади тощо, що мають
у своєму складі структурні підрозділи, підготовка в яких
передбачена навчальним планом та програмою інтернатури з
відповідної спеціальності.
Договорів для проходження інтернатури між лікувальними закладами і акдадемією не укладається, цим займається Департамент охорони здоров'я облдержадміністрації.
Детальніше про проходження інтернатури, Ви можете дізнатись тут - http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0696-96

View more