@rossonerinelcuore

》el control de corazón《

#2 pogledala sam neke intervjue i joel (cini mi se) mi je skroz simpatican i neupadljiv, i erick i rick su mi simpa. cim poslusam jos pjesama i pogledam jos intervjua, pisem ti 🥰

Baš mi je drago da si čak i neke intervjue pogledala omg!!! Da da, čim je neupadljiv to je Joel! Daa, Erick i Rich su dušice, ali su i Chris i Zabdiel takođe! Jesi li čula kako se Christopher smije, sigurna sam da nisi mogla i ti nakon toga da se ne nasmiješ haha! Posebno ako si gledala Compliment battle! Uglavnom, mnogo mi je draga da ti se dopadaju, znači ovo mi je bukvalno uljepšalo veče!😍❤🥰
[ Joel × Euphoriazine 😍 ]
2 pogledala sam neke intervjue i joel cini mi se mi je skroz simpatican i

btw, sad kad ih ajmo reci malo bolje znam i kad ih znam razlikovat, zanima me, ko je tebi posebniji od ostalih?🥰

Mislim da sam nedavno odgovorila na slično pitanje, ali nema veze, nije na odmet ponoviti haha. Ja ih zaista sve obožavam, predivne su osobe znači sve naj naj!!! Ali, meni je od samog početka nekako najposebniji Erick! On mi je najljepši, jesi li mu vidjela okiceeee ljubav, ima najljepši glas, najmlađi najslađi, znači dušica bree! Ima opširnije ispod, pa ako te zanima, pogledaj.🙂🥰❤
[ Erick Brian Colón from CNCO 😍 ]
btw sad kad ih ajmo reci malo bolje znam i kad ih znam razlikovat zanima me ko

prijateljica jedna mi je rekla da je njoj najdrazi zabdiel kakoo god da se pise ispravno hahaha. ali meni je za sada joel dusica, a rick mi je skroz zabavan i simpaticaan🥰😅

Jeste Zabdiel hahah. Jao, znam kad sam počela da ih pratim, nije bilo šanse da mu zapamtim ime, i bila sam ubijeđena da mu se ime ne čita kako se piše, ali sam onda skapirala da se čita upravo tako, i od tada mi je lagano haha! I mojoj sestri je Zabdiel omiljeni, hah. On je na slikama u bad boy fazonu, a zapravo je jedna velika beba koja obožava da spava haha, pravi mali medo (zanemarite mali, to je tepanje, zapravo je najvisočiji član benda haha). A jooj, jestee, Joel je divan zaista, potpuno neprimjetan, povučen nekako, ali kad se nasmije ozari sve oko sebe bukvalno, znači predivan je! I da, Richard je isto divan, ćerkica ga je razniježila hehe, ljubav.😍❤
[ Erick & Joel from CNCO 😍 ]
prijateljica jedna mi je rekla da je njoj najdrazi zabdiel kakoo god da se pise
Show more (28)

Zanimljivosti o Ericu ?

Napisaću ti par, pa ako želiš još, reci:
- Njegov omiljeni boy band je Backstreet boys.
-Sebe smatra najluđim članom benda.
-Omiljeni pjevač mu je Bruno Mars.
-San mu je da uspije kao član benda CNCO i da vrati porodici sve ono što su za njega uradili.
-Ima jednu sestru.
-Najviše voli da jede kubansku hranu.
-Najmlađi je član benda. 🥰❤
[ Erick Brian Colón from CNCO 😍 ]
Zanimljivosti o Ericu

Rich zanimlj.

-Ima ćerku koja se zove Aaliyah.
-Omiljeni boy bend mu je NSYNC.
-Najveća inspiracija su mu njegovi roditelji.
-Omiljeni pjevač mu je Chris Brown.
-Omiljeno jelo mu je pizza.
-Njegov san se donekle već ostvario kada je postao član CNCO-a, a sada želi da nastavi da živi taj san i da omogući sve što je njegovoj porodici potrebno.
-Član je benda koji je najviše puta mijenjao izgled kose.
-Tokom snimanja jednog intervjua na otvorenom, on i momci su uočili napušteno štene, te ga je Richard udomio i dao mu ime Bubbles.
Ako želiš još, reci.🥰❤
[ Richard Camacho from CNCO 😍 ]
Rich zanimlj

Joel zanimlj.:)

-Omiljeni boy bend su mu The Beatles.
-Njegova najveća inspiracija mu je njegov djed.
-Omiljena hrana mu je ona koju sprema njegova baka.
-Nikada nije probušio uši, iako voli da nosi lažne minđuše.
-Jednom je tweetovao da ne želi da se upušta u ljubavnu vezu do svoje 50. godine.
-Omiljeni pjevač mu je Ed Sheeran.
-Najveći san mu je da ima mogućnost da radi ono što voli.
Ako želiš još, reci.🥰❤
[ Joel Pimentel from CNCO 😍 ]
Joel zanimlj

Godine, koju školu je pohađao i kako mu se zove sestra i da li je starija ili mlađa

Aha, znači o Ericku. Rođen je u Havani (Kuba), 3. januara 2001. godine, što znači da ima 19 godina. Pohađao je lokalnu školu u Havani, a kako je već sa 14 godina ušao u bend, školovao se uglavnom od kuće. Sestra mu je starija od njega. Zove se Yenelis, i ima dvoje djece: sina Thiaga i ćerku Brianu.❤
[ Erick Brian Colón from CNCO 😍 ]
Godine koju školu je pohađao i kako mu se zove sestra i da li je starija ili

Nisam znala da ima kćer koliko mu je godina, da li je u kontaktu s mamom njegove kćerke i koliko kćerka ima godina

Da, Richard ima malu ćerkicu koja se zove Aaliyah. Ona je rođena 1. avgusta 2016. godine, dakle uskoro će napuniti 4 godine. Pisala sam već prije o Richardu i njegovom odnosu sa Aaliyah-om mamom, pa ako te zanima opširnije imaš malo ispod. Uglavnom, oni su se rastali još prije rođenja njihove ćerkice, ali su ostali u odličnim, prijateljskim odnosima. 🥰❤
[ Richard & Aaliyah 🥰 ]
Nisam znala da ima kćer koliko mu je godina da li je u kontaktu s mamom njegove

Ima li neka slika njega i šteneta toliko volim kada netko udomi napuštene životinju i pruži joj utočište to je plemeniti od njega i od svih osoba koje su to napravile imala sam i ja psa kojeg sam udomila kad je bio malen jednom sam ga pustila odnosno skinula s lanca da trči po bašti ali on je otišao

Ima naravno, evo postaviću ti.🥰
Pročitala sam i ostatak tvog pitanja, i baš mi je žao zbog tvog psa. Ja mnogo volim životinje, naročito pse, i uvijek me pogode ovakve priče. Nadam se da je dobro.🥺
[ Richard & Bubbles 😍🐶 ]
Ima li neka slika njega i šteneta toliko volim kada netko udomi napuštene

Richard ili Rich kako mu je pravo ime i ako može zanimljivost oprosti ako te smatram s pitanjima ali zahvaljujući tvom asku sam otkrila za njih jer do prije dva dana nisam ni znala da postoje hvala ti divan band 💄Milina ih je slušati

Njegovo pravo ime je Richard, ali ga često zovu Rich, hah. Može naravno, napisaću ti još neke, a ako ti želiš još, reci:
-Njegova majka se bavi plesom, a otac je takođe muzičar.
-Ostatak benda misli da će se Richard prvi oženiti.
-Na kraju takmičenja "La Banda", kada su se prozivali pobjednici koji će osnovati bend, on je prozvan kao drugi član, poslije Christiphera.
-Rođen je u New Yorku, ali je odrastao u Dominikanskoj republici.
-Omiljena boja mu je plava.❤
I da, ne mogu da ti opišem koliko mi je drago što si zahvaljujući mom asku saznala za CNCO i što ti se dopadaju. Upravo, kao što si rekla, milina ih je slušati! I ne smaraš naravno, mnogo mi je drago da si zainteresovana za njih, ja sam tu da ti na sve odgovorim! Mogu li ja tebe da pitam, ko ti je omiljeni član, pjesma? Mada ne znam da li možeš da odlučiš nakon samo dva dana, ali piši mi sve!❤😍
[ Richard Camacho from CNCO 😍 ]
Richard ili Rich kako mu je pravo ime i ako može zanimljivost oprosti ako te

Joel je zanimljiv lik može još o njemu 🤭

Naravno da može, a ako budeš htjela još, samo piši:
-Pojavljuje se u spotu jedne pjesme pjevačice Emilie, koja je njegova najbolja drugarica, a takođe poznata Latino zvijezda.
-Što se tiče pratioca na društvenim mrežama, najpopularniji je član benda.
-Ima tri brata, a jedom prilikom je izjavio da bi jako želio da ima i sestru.
-Pored toga što je najpopularniji, takođe je i najaktivniji član benda na društvenim mrežama.
-Obožava avokado.
-Svi na početku primjete da je povučen, a iza toga se krije nikako lijep razlog. Kada je imao 8 godina, maltretirali su ga u školi zato što je porijeklom iz Meksika, čak su ga nazivali "krompirom". Zato ga fanovi i ostali članovi benda, da tako kažem, posebno čuvaju i uvijek brane hah.🥺
[ Joel Pimentel from CNCO 😍 ]
Joel je zanimljiv lik može još o njemu

Hvala na odgovoru 🌷

Nema na čemu, hvala tebi što pitaš hehe.🥰❤
Btw, shvatila sam da nisam napisala koliko godina ima Richard u jednom od prošlih odgovora, ne znam da li si ti pitala ili neko drugi, ali evo odgovora sa malim zakašnjenjem, Richard ima 23 godine.❤
[ CNCO 😍 ]
Hvala na odgovoru

I ja zvao se Medi jer je bio čubav kao medvjed i nikad se nije htio kupati pa smo imali problema s njim uvijek kada bih ga kupači grizao bi nas 😂. A njegov pes je baš sladak i vidi se da se dobro brine o njemu svaka čast 🙂

Jeste, zaista se brine odlično o njemu, ne samo Richard, već cijeli bend, hah, Bubbles im je šesti član haha.🥰🐶
[ CNCO & Bubbles 😍 ]
I ja zvao se Medi jer je bio čubav kao medvjed i nikad se nije htio kupati pa

Ali kod mene je to tako jer ja moram barem 10 puta čusti pjesmu da bi mi se baš onako kako da kažem ušla u uho i zaboljela je 😘ali momci su top što bi se reklo grme i svaka im čast jer su jako mladi a već uspješni cijenom takve ljude, 🌹🙂

Vidjela sam i prvi dio pitanja. Drago mi je da je i tebi Erick omiljeni! A joj, znam haha, i meni je ponekad tako(do duše ne sa njihovim pjesmama hahah ), ali samo ti njih nastavi slušati! I da, zaista su divni!🥰❤
[ CNCO 😍 ]
Ali kod mene je to tako jer ja moram barem 10 puta čusti pjesmu da bi mi se baš

Biti primjer da se može uspjeti i da to što su te ponižavati samo treba da te motiviše a ne sputava u životu 👏☺️

Pročitala sam i prvi dio, i žao mi je što su se tako ponašali prema tebi, i sigurna sam da ćeš ostvariti svoj san! Slažem se sa ovim što si rekla u potpunosti!😊❤
[ CNCO 😍 ]
Biti primjer da se može uspjeti i da to što su te ponižavati samo treba da te

Language: English