@vicci_from_the_block

vicci

Show more (21)

дуже непереконливими. і в останній момент.. плюс авакаківськи нацжінки.. Там ми знаємо які можуть бути провокації.. тепер мусора геращінки доповідають щось.. Самі спровокували, самі влаштували бійки і биті автобуси. самі запобігли невідомо чому. самі себе похвалили.

.

та і розігнати не треба, розяснити вчасно треба було і все.. На цьому поприщі відписався від Альони Альони, сидить млін на Балі і херню поширює, типу картинкі жив був пес, на одній святкують підпис грипом хворі чи ще чимсь, і на другій, а на третій де ощетинились всім що під руку попало проти евакуй

.

проти евакуйованих з кітаю.. Кажу нашо ти поширюєш ворожнечу від влади? Пише така, ''та вони всі проплачені''.. ''на обличчі в них написано''..блянть думаю..та вони сто разів можуть бути проплачені, але хто довів до такої ситуації...Cук ну ладн зіваки прості. але ці дурепи, які відомі, навіщо це роб

.

"ця влада недовлада яка нічорта неможе зробити" - я не підтримую Зеленського, особливо у цій ситуації, але коли слухаєш фанатів Порошенка, то складається враження, що у нас 5 років була просто таки ідеальна медицина, а от при Зєлі все раптом кудись пропало

Andrii00001’s Profile Photoтой самий Андрій
Захочеш щось відповісти - пиши пану Капелюшнику в приват, бо я замахалася бути посередником.

Я налічив багато крапок. з них можна зробити дві щічки у веснянках, чи сідниці... Кому як подобаєтьсяXD

Веснянки на сідницях? :о
Liked by: Мавочка

Головне не будувати з цих всих фраз химери у голівці і ненамальовувати ще більших хімер самі собі, бо так і до фемена недалекоXD

А я для себе вирішила, що варто трішки фільтрувати деякі слова і фрази. Наприклад, слово "товариш" я не вживаю взагалі, бо воно, мало того, що з совка до нас прийшло, ще й людей до товару прирівнює.
Liked by: Мавочка

Вдень у магазині познайомилася з жінкою, вона спитала чи не знаю я як гранат вибирати. Я сказала "давайте погуглимо". В результаті вона навчила мене ще запікати інші овочі, окрім картоплі, в мікрохвильовці і розказала про своє правильне харчування. Я там все б пекла і експериментувала, якби час..

Мені мама казала, що гранат треба вибирати з підсушеною шкіркою. Хоча, червоні також непогані попадалися.
Бляха, я ніколи не думала, що мікрохвильовка настільки функційна.
Liked by: Мавочка

так проти цього всього ганьбища була ідеальна медицина, і я не фанат Пороха, я фанат України, довбодятел ти андрійко.

.

Тааак. Тож ремонтуй свою скоріше, або купи нову.))

Тобі в свою чергу раджу подружитися з мультиваркою - вона справді економить купу сил і часу.))
Liked by: Мавочка

мультиварка то супер-пупер!)

Людина, яка придумала мультиварку - Прометей 21-го століття! Тільки її печінку, мабуть, ворони не склювали, але то вже дрібні нюанси.)
Liked by: Мавочка

Сорі, Вікуся, що засмічую твою сторінку цим) А писати в приват цьому неадекватному фанату брехливого корупціонера у мене немає жодного бажання. Просто не міг стриматись і не відреагувати на цю його маячню.

Andrii00001’s Profile Photoтой самий Андрій
Твоє право.
Liked by: Мавочка

Мама ще розповідала про знайомого, який запікав гуся в мультиварці.) Значить вона теж багатофункціональна.)

Нічого собі, де він таку велику мультиварку взяв? У мою гусь точно не влізе. :о

Якби знала його, то спитала б.) Мені от найбільше з сучасних винаходів подобається павербенк. Ним їсти не зготуєш, але куди зараз якщо батарея сіла. Особливо коли довго в дорозі павербенк для мене порятунок.

Отут погоджуюся.
Мені ще парова праска подобається. Я хоч її не маю, але здається, що вона таки краща за звичайну.

Language: English