@wirallesindperfekt

margrieta

Kodel siais laikais kai tolerantiskumas skina naujas aukstumas kartu su bitkionu, kai pasaulyje atsiranda unisex tualetai, negrus vadinama afroamerikieciais, moterys dar neissikovojo teisiu, kad po vedybu vyras imtu ju pavarde? Ar butu tokiu norinciu savanoriu?

jevgenijuslaurinavicius’s Profile PhotoGeraBuss
Aš spėju, kad tu klysti, ir vyras gali pasiimti moters pavardę, jeigu nori. Nes na, moteris gali juk pasilikti savo pavardę, gali pasiimti pavardę su brūkšneliu, be to, galima keisti pavardę į pavardę žmogaus, su kuriuo esi susijęs. Bet čia įžvelgiama problema grynai interpretacinė. Jei tu manai, kad tavo pavardė reiškia priklausomybę, tai bbž, kieno pavardę tu turi turėti, kad nebūtum priklausomas, savo susigalvot? Aš asmeniškai mielai imsiu vyro pavardę, nes tai yra žmogus, su kuriuo man malonu būt siejamai.

Na jo gali, bet vistiek "priimta" imti vyro. Taip pagalvojus moterys aplamai neturi savo pavardziu, nes jos pavarde yra tevo, jos mamos pavarde yra senelio. Moterys neturi savo pavardziu......... Boom

jevgenijuslaurinavicius’s Profile PhotoGeraBuss
tada vyrai irgi neturi savo pavardės, nes jų pavardė yra jų tėvo pavardė, o tėvo pavardė yra senelio pavardė ir t.t ir panašiai.
tu gauni pavardę gimdamas ir ji tampa tavo, tu pasikeiti pavardę ir ji tampa tavo. nepatinka - susikuri fake identity ir gyveni, gali net pasą nusipirkt ir tapti kitu žmogumi, jeigu tau taip trukdo tavo pavardė
Liked by: Sinteriolė Dod1zz

Language: English