@wizardswp

Czarodzieje z Waverly Place

Mam wszystkie i pierwszy sezon na DVD😀😀😀

selenkagomez199’s Profile PhotoSelena ♡
Ja swego czasu miałam buty z Alex Russo 😀 Co to nie było wtedy 😀 A do dzisiaj zachował mi się szkolny zestaw z Czarodziejów, mogę Wam jutro pokazać, plakaty z Alex o długości 1 metra i torebka./ Ola
Mam wszystkie i pierwszy sezon na DVD

Ja mam pełno duperelkow z Czarodzieii,perfumy,naklejki,gazety,teczki,przyborniki,pościel nawey chyba dwie,koc i mnóstwo.Cala kolekcje karteczek z Alex i wiele wiecej 😊😊

selenkagomez199’s Profile PhotoSelena ♡
Super! Takie skarby dzieciństwa, których nikt nam nie odbierze 💕/ Ola
Ja mam pełno duperelkow z

Oczywiście 😊😊,czyli jestes selenator? 😊

selenkagomez199’s Profile PhotoSelena ♡
Nie określiłabym siebie jako Selenator, gdyż mam dużą wiedzę na temat Seleny, znam ciekawostki i fakty z jej życia, ale nie śledzę jej na bieżąco i gdybyś zapytała mnie o jakiś szczegół typu kiedy była wydana dana płyta lub piosenka, gdzie był kręcony jakiś klip to nie odpowiedziałabym. Także jestem jej fanką, kibicuję jej karierze, ale musiałabym się jeszcze trochę o niej dowiedzieć 😊/ Ola
Oczywiście czyli jestes selenator

A według mnie takie szczegóły nie są ważne, ja jestem już Selenator kilka lat i jakby ktoś mnie zapytał gdzie był nagrywany jakikolwiek teledysk albo o daty to nie odpowiedziałabym bez sprawdzenia. Najważniejsze to bardzo lubić i wspierać tą gwiazdę i być w miarę na bieżąco z najważniejszymi faktami

ughccyrus’s Profile Photoapplause
W takim razie podlegam pod Selenator, gdyż pokrywam się w pełni z ostatnim zdaniem. Wolałam to uściślić, gdyż niektóre osoby mogłyby mi zarzucić niekompletną wiedzę 😘/Ola
A według mnie takie szczegóły nie są ważne ja jestem już Selenator kilka lat i

Language: English