@nadusix234 przyjaźnimy się dobre pare lat nie licząc spin i kłótni, dobrze się rozumiemy, chodzimy do tej samej szkoły, jesteś piękna, mamy dużo wspomnień m.in: duninów, lubisz nosić dresy, bo Ci w nich wygodnie, chcesz zrobić głupotę...wiesz ocb ale ja zrobię wszystko żeby do tego nie doszło..i❤️u

.

@Madziuladula zacznę od tego, że jesteś śliczna, wysoka, chodzimy razem od klasy, kujonek, trudno mi będzie się z tobą rozstać po tych 8 latach, bo jesteś naprawdę super☺️❤️ nie mamy za dużo wspomnień oprócz szkółki...ale to nic! Kocham cie Madziula

.
Show more (7)

Wyslalam lol nie dam sie tak oskarzac bezpodstawnie

Nie wysłałaś pod pretekstem, że masz nowy tel wrrr😒❤️

Jestem pewna ze wyslalam

A ja ci mówię i zapewniam, że nie 😒❤️

A ja i tak wiem ze wysylalam XD

Jesteś pewna, że mówimy o tym samym zdjęciu? XD

Nawet sprawdzilam i wyslalam wszystko co mialam XD

Niemożliwe XD a wyślesz mi je jeszcze raz jakbyś mogła, bo ja przyrzekam, że go nie mam 🤔

@Kowwci polubiłeś ale nie wiem czy świadomie XDD napisze ci te fakty chociaż cie nie znam hahaha wiem tylko tyle (wyczytałam z aska) że chodzisz do VLO i do muzyka, jesteś starszy i mi polubiasz od czasu do czasu hahaha 💋

.

@juliablaszczyk Julcia moja! zacznę od tego, że jesteś ładniutka, zazdroszczę Ci figury, byłyśmy razem na dworku, jesteś ode mnie młodsza haha❤️🔐 spotykamy się za kilka dni❤️❤️bardzo cie lubię

.

@Majczix3234 nie znamy się prawie wcale :( ostatnio widziałam Cie w galerii i na tej podstawie stwierdzam, że jesteś śliczna ☺️❤️

.

@Koniorrk Karolek fajny, a jeszcze fajniejszego ma aska, na którego wszystkich zapraszam, bardzo mi przypomina mojego ulubionego aktora, jesteś starszy ode mnie i mieszkasz bardzo daleko, a szkoda:( może kiedyś będziemy mieli okazje porozmawiać ❤️

.

Nie wiem czy je mam na tym tel

No proszę Cie XDDDDDD

Ojejuuu kochana 😍 Kiedy się widziałyśmy?🙄

Nie pamietam dokładnie :( chyba w piątek, później wyszłaś z niej z dwiema koleżankami ❤️🤷🏻‍♀️

Aaaa już wiem, jak następnym razem się zobaczymy to podejdź smialo 💋

Jasne☺️❤️

Z żadną z tych osób nie wstawiłaś zdjęcia:/ to chociaż z jedna z nich daj jakieś

Dam z @nadusix234 ❤️

Nuuu możesz możesz xDDD 😂❤️

No dobrze, więc jesteś sobie Bartus, jesteś o rok starszy ode mnie, chodzisz do VLO, bardzo kochany, znamy się od jakiegoś czasu ale jeszcze się nie spotkaliśmy😒mam nadzieje, ze się to zmieni😋co jeszcze mogę o tobie powiedzieć🤨mieszkasz w Maszewie, lubisz grać w piłkę nożna!❤️widzimy się na otwartych!😎

To o mnie też ❤️

Majusia, chodzisz do szkółki w Maszewie, poznalysmy się na cf kilka lat temu ale pomimo to nadal mamy kontakt!!❤️ kochana, ładna i musimy się spotkać, czas najwyższy🙄

No już chyba 3 lata się nie widziałyśmy ❤️

Jak ten czas leci:(❤️