@Blue_Annabell

Annabell

@

Çığlık.. şuan kelimelerim ölmüş gibi. Güzel yorumlar yapamam. Çok değerlisin. Hiç gitme olur mu? Seni seviyorum. Benimle kal'
Liked by: "Yabancı"

Ben sizden manevi olarak siz izin vermedikçe gitmem. Bedenen giderim.

O zaman hep bendesin. Senin sayende yazıyorum. Kitabın ithafı sana. Umarım elime yüzüme bulaştırmam ve tamamlarım...
Liked by: Ec Kor Burak

Bana hiç kitap ithaf edilmedi..Bölüm edildi sadece.Bu çok özel. Sana güveniyorum. Yapacaksın. Biliyorum.

Umarım. Senin için yapmaya çalışacağım. En azından deneyeceğim. Bir gün bunu başaracağım. Buna inanıyorum.
Liked by: "Yabancı" Kor

Kendine güvenmelisin. Her an yapabilirsin...

Sayende güveniyorum. Yoksa böyşr bir şeye kalkışmazdım. Çok ani oldu. Birkaç saat oldu daha zaten sanırım. Karar verdim ve yaptım.
Liked by: "Yabancı" Kor Burak

Anlatmak istersen dinlerim.

Senin için yazma olayından bahsediyorum. Yazdım. Seni düşünerek. Sonra durdum ve senim sayende yazdığımı düşündüm. Bu kitabı sana ithaf etmek istedim. Az sonra yazmaya devam etmek için giderim herhalde. Milyonlarca fikir dolanıyor beynimde.

Ama ben...Çok güzelsin cidden. Güzel yazarsın sen . Eminim buna . Şarkı dinle yazarken...

Dinleyerek de yazıyorum. Gece 3de kabusumdana uyanınca da. Her şart altında yazmaya çalışıyorum. Çünkü ben kelimelerimin nasıl bir zehir olduğunun farkına vardım.

Öyle... Sen şu an yazıyor musun...

Yok. Şuan yazmıyorum ama kafamın bir parçası kurgunun gelişimine etki etmeye devam ediyor. Prolog yayınlamıştım zaten,aslında ilk bölümü yazdım ama 307 kelime olunca uzatayım dedim biraz :) olaylara başlıyorum yeni yeni
Liked by: "Yabancı" mAzz'

Language: English